Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
T9
#1
След изпробване на няколко Либрета това е резултата! 
Някой може ли да каже има ли вариант да се оправи това?
Благодаря предварително.

[Изображение: photo-2018-12-11-12-47-27.jpg]
Отговори
#2
(11-12-2018, 18:49)xDaemon написа: След изпробване на няколко Либрета това е резултата! Някой може ли да каже има ли вариант да се оправи това?
Mr. Daemon, ще уточните ли за какъв tv box става дума в случая - T95Z Plus или друг модел?
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
#3
(11-12-2018, 19:34)Majide написа:
(11-12-2018, 18:49)xDaemon написа: След изпробване на няколко Либрета това е резултата! Някой може ли да каже има ли вариант да се оправи това?
Mr. Daemon, ще уточните ли за какъв tv box става дума в случая - T95Z Plus или друг модел?

За Този , но за 3-ти пореден път ми изпращат различен от поръчаният (на линка) 
продавача реши да ми върне чат от парите и бокса да си остане за мен. 
Та въпроса ми е има ли възможност да се оправи това с монтирането . . .
а бокса, който е при мен е само с тези разлики :  4 ядрен RK3066 а не 8 ядрен RK3328
Отговори
#4
(11-12-2018, 20:15)xDaemon написа:
(11-12-2018, 19:34)Majide написа:
(11-12-2018, 18:49)xDaemon написа: След изпробване на няколко Либрета това е резултата! Някой може ли да каже има ли вариант да се оправи това?
Mr. Daemon, ще уточните ли за какъв tv box става дума в случая - T95Z Plus или друг модел?

За Този , но за 3-ти пореден път ми изпращат различен от поръчаният (на линка) 
продавача реши да ми върне чат от парите и бокса да си остане за мен. 
Та въпроса ми е има ли възможност да се оправи това с монтирането . . .
а бокса, който е при мен е само с тези разлики :  4 ядрен RK3066 а не 8 ядрен RK3328

Kолега процесорите  които си споменал и двата са 4-ядрени, просто вторият е с по нова архитектура Wink
Rockchip RK3368 е 8-ядрен, може би си имал него в предвид
Отговори
#5
(15-12-2018, 23:05)rtk написа:
(11-12-2018, 20:15)xDaemon написа:
(11-12-2018, 19:34)Majide написа:
(11-12-2018, 18:49)xDaemon написа: След изпробване на няколко Либрета това е резултата! Някой може ли да каже има ли вариант да се оправи това?
Mr. Daemon, ще уточните ли за какъв tv box става дума в случая - T95Z Plus или друг модел?

За Този , но за 3-ти пореден път ми изпращат различен от поръчаният (на линка) 
продавача реши да ми върне чат от парите и бокса да си остане за мен. 
Та въпроса ми е има ли възможност да се оправи това с монтирането . . .
а бокса, който е при мен е само с тези разлики :  4 ядрен RK3066 а не 8 ядрен RK3328

Kолега процесорите  които си споменал и двата са 4-ядрени, просто вторият е с по нова архитектура Wink
Rockchip RK3368 е 8-ядрен, може би си имал него в предвид

Честно казано мислех, че Rockchip RK3328 също е 8 ядрен, тъй-като е описан на всяка кутия като 8 ядрен и не съм се интересувал отделно само за този процесор(за това и трите които поръчах дойдоха с RK3328 но 4 ядрен процесор).Явно грешката е моя, но нищо за следващият ще се поинтересувам допълнително. Благодаря за пояснението. Весели Празници на Всички!!!
Отговори
#6
Здравейте купих тв бокс т9 и при инстслиране на коди 18.2 има проблеми менюто на програмата постоянно премигва някой може ли да каже дали е имал същия приблем и как се оправя ако вообще е възможно
Отговори
#7
Здравейте някой може ли да сподели по какъв начин се играят игри на бокса имам мини клавиатура но с нея не се получава.
Отговори
#8
Погледни този раздел за Коди:
https://kodibg.org/forum/forum-47.html

Не съм сигурен, че с тази клавиатура можеш да играеш игри. Можеш да пробваш с телефона и апликацията Yatse като remote control, но най-добре си вземи джойстик.
https://consumers.wetek.com/product/gamepad/
Този е на добра цена сега. Можеш да си вземеш и за 25 лв от някой китайски сайт, но дали ще работи, ще трябва да разбереш сам.
Отговори
#9
а да попитам за кодито на 18.2 защо се получава трептене на менюто на самата програма а при 17.6 всичко върви гладко
Отговори
#10
Защото си взел пълен боклук за малко пари. Не знам дали това искаш да чуеш обаче.

Пробвай да му сложиш CoreELEC/LibreELEC и виж как ще се държи.
Отговори


Отваряне на: