Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Amazon Fire TV Stick
#11
(25-11-2017, 17:40)shantros написа: Явор,
По-нагоре е написано, че ти трябва още малко четене Cool , но ако се помолиш вежливо на КОДИ да ти покаже скритите файлове със сигурност ще гледаш Булсат

Молитвата треба да биде како: KODI, покажете ми скриени датотеки Smile

Повярвайте ми, това беше първото, което направих СЛЕД инсталацията на Коди.
И когато казах, че папката е празна имах предвид буквално, а не само опитвайки се да отворя съответните файлове в Коди.
Като :
[Изображение: Kodi.png]


Отново благодаря за отделеното време.
Отговори
#12
[Изображение: GcApJrZl.png]
Отговори
#13
Пак да питам:
Като стартираш булсат аддона давали някаква грешка?

Явор,
Тематати е за някав стик, най-вероятно той е с андроид, ами показваш папки на виндовс и път до тях??
Не ми се връзва! Ако е стик с андроид там пътя е друг.
Отговори
#14
И аз не виждам на скриншота да използва PuTTY или Hyperteminal, интрересно ми е как ли "изсипва" файловете във стика без помощни стедства Smile
Отговори
#15
Тааака след някои неуспешни опити снощи, реших да инсталирам Коди на уиндоус (лаптоп) и, предполагайки че ще успея, да вържа лаптопа и телевизора, та това е причината, поради която изпратих такъв скрийншот.
А какъв е пътя за инсталиране на Фюжън ад-он на Андроид ? И по-скоро, след като прочетох, че трябва да сваля някои фаилове (репо-то на Мартин) къде да открия въпросните фаилове при ïnstall from .zip ?
Съжалявам за лаишките въпроси..
Отговори
#16
Като стартираш булсат аддона давали някаква грешка?
Отговори
#17
Явор, ако искаш да инсталираш стика през лаптопа най-лесно се получава през PuTTY.

[Изображение: X0jw424l.png]
Отговори
#18
Здравейте знаещи!
Някой от вас ползва ли Amazon Fire TV Stick?
Казват, че се справял добре.
Интересува ме, дали поддържа Коди 17 и съответно, дали Коди отново е с хубавите си субтитри с много възможности за размер, цвят, шрифт и др.
Благодаря.

Sent from my Lenovo Z90a40 using Tapatalk
Отговори
#19
Здравей,
ползвам Fire TV с коди още от излизането на огнената пръчка - 1 генерация. На Amazon Fire TV Stick -2 генерация коди върви доста добре. Малко е бавен, но няма проблеми!
Миналия месец си взех Fire TV 4К, който също е Stick- флашка! На него върви Android 7.1.2 и съм му сложил коди 18.
[Изображение: 120818090702.png]
На него коди лети  Smile

Коди 17 се поддържа от всички генерации на Fire TV. В тях функциите за субтитрите си ги имаш по дифолт - цвят, размер, дебелина на шрифта-текста и т.н.

[Изображение: 120818091237.png]

От тук си избираш цвета например.

[Изображение: 120818091317.png]

По-старите стикове са с Android 5, който вече си е старичък по отношение на сигурността!!!

Съжелявам, че скриновете са на немски, но може да сменя и на англииски и ако имаш по-конкретни въпроси, няма проблеми, ще помагам!

| < Laziness is stupidity of the body, stupidity is laziness of the mind > |
| < Faulheit ist Dummheit des Körpers, Dummheit ist Faulheit des Geistes > |
Отговори
#20
(08-12-2018, 12:43)zdravkos написа: Здравей,
ползвам Fire TV с коди още от излизането на огнената пръчка - 1 генерация. На Amazon Fire TV Stick -2 генерация коди върви доста добре. Малко е бавен, но няма проблеми!
Миналия месец си взех Fire TV 4К, който също е Stick- флашка! На него върви Android 7.1.2 и съм му сложил коди 18.
[Изображение: 120818090702.png]
На него коди лети  Smile

Коди 17 се поддържа от всички генерации на Fire TV. В тях функциите за субтитрите си ги имаш по дифолт - цвят, размер, дебелина на шрифта-текста и т.н.

[Изображение: 120818091237.png]

От тук си избираш цвета например.

[Изображение: 120818091317.png]

По-старите стикове са с Android 5, който вече си е старичък по отношение на сигурността!!!

Съжелявам, че скриновете са на немски, но може да сменя и на англииски и ако имаш по-конкретни въпроси, няма проблеми, ще помагам!

Много благодаря за бързия и изчерпателен отговор!
Поздрави.

Sent from my Lenovo Z90a40 using Tapatalk
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  amazon fire tv stick 4k rosenirs 8 6,929 05-09-2023, 14:09
Последна публикация: Xri100
  Fire Stick Djakov_stz1986@abv.bg 1 3,782 07-01-2021, 16:19
Последна публикация: mehanic
  Amazon Fire tv box (2nd gen) mickelangelo 2 3,666 04-04-2020, 11:56
Последна публикация: mickelangelo

Отваряне на: