Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Приставка Gledaiseriali
#1
Приставка за гледане на видео по заявка от популярния ресурс gledaiseriali .Поддържа търсене на видеа  и разглеждане по каталози. Препоръчително е използването на широколентова интернет връзка!
ВАЖНО!:
За да използвате добавката е необходимо да се регистрирате тук. Това е необходимо за да не въвеждате код преди пускане на видеото тоест автоматична работа, въведете Вашият код в настройките,  също така преди използване на добавката е необходимо да сдвоите Вашето устройство на сайт olpair.com

[Изображение: screenshot127.png]

[Изображение: screenshot128.png]

[Изображение: screenshot129.png]

Потребители с проблеми в добавката без логфайл няма да получават съдействие!

? При опит за влизане в някоя от категориите или отваряне на видеата получавам грешка. Какво да направя?
-Покажете ми log файла на Kodi за да открия проблема.

За да използвате пълноцено добавката е необходимо да имате инсталиран и script.module.urlresolver

Приставката може да инсталирате от бг репото
Отговори
#2
Доста добре изглежда,но никъде не намирам добавката ...
Отговори
#3
(20-05-2018, 23:19)vasilisto написа: Доста добре изглежда,но никъде не намирам добавката ...

Добавката се намира в секция Видео добавки на БГ Репо.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
#4
ТУК
Или от хранилището.
Отговори
#5
(20-05-2018, 23:19)vasilisto написа: Доста добре изглежда,но никъде не намирам добавката ...
В интерес на истината zip файлът липсваше имаше само addon.xml вдигнах версията +1 и се оправи, пробвай сега
Отговори
#6
Обнових бг репото,но пак не го открих.Дръпнах зипа от линка на Златев и вече всичко е ОК Благодарности! Smile
Отговори
#7
(21-05-2018, 20:19)vasilisto написа: Обнових бг репото,но пак не го открих.Дръпнах зипа от линка на Златев и вече всичко е ОК Благодарности! Smile
Има си го виж да не ти е кеширано, пробвай с провери за обновявания
Отговори
#8
Няма ли я вече тази добавка?
Отговори
#9
И аз не я виждам. Като цяло кажете добавка с читави източници за гледане на сериали. Elysium умря тотално. Exodus изкарва 30 връзки, от които подкарваш максимум 2 и то зареждащи супер бавно. Като цяло кодито ми става все по-неизползваемо.
Отговори
#10
ivanhoe, разбирам те. И аз бях така и понеже не намирах това, което търсех, се захванах и сам си го "надробих". Направих си собствената приставка за vbox7 (заради корейските сериали) и ми хареса какво съм сътворил. Затова я публикувах във форума на kaldata. Както казваха в един лаф, "Влязох в *******, случих на хора и станах човек" и аз случих на хора и не след дълго се роди Коди Фен Форум-а. Оттогава насам, задобряхме, помъдряхме, остаряхме и изпростяхме - от всичко по малко Cool  Все още сме тук и не сме се отказали от каузата. Ако и ти проявяваш интерес и някога си изучавал някакво програмиране (без значение какво), мога да ти помогна да започнеш създаването на своя собствена добавка за Коди. Това се отнася и за всички други, които имат време и желание да пробват.

Извинявам се за off topic-а.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Приставка за гледане Булсат ByJohnie 251 247,706 04-03-2024, 20:37
Последна публикация: Majide
  Приставка Теленет (СПРЯНА) ByJohnie 1 3,501 18-08-2022, 02:15
Последна публикация: zeraniex
  Приставка Елементал ByJohnie 12 23,265 11-11-2021, 23:19
Последна публикация: sovenik
  Приставка FILMI2K ByJohnie 70 94,611 30-09-2021, 15:23
Последна публикация: zypy
  Приставка за гледане ARENABG ByJohnie 70 85,541 09-06-2021, 10:35
Последна публикация: EmanResu

Отваряне на: