Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Проблем със Фюжън+ Kodi 17.6
#1
От 2 дена имам много странен проблем, по специално с добавката на Булсатком през Коди 17.6
Устройствата са ТВ Бокс-ове ОС Андроид 7.1.2 .
Проблема е такъв, че след стартиране на Коди ПВР-а си зарежда каналите и ТВ може да се гледа точно 1 час след това картината замръзва и спира.
Преди го нямаше този проблем и мисля че можеше поне 4 часа да се гледа без нужда да се стартира наново добавката.
Някой има ли го същият проблем и знае ли къде е причината.
Само да поясня 3-та бокса са различни модели с различни ромове, с еднакви параметри и ОС, проблема го има при всеки един от тях.
Отговори
#2
Почти не използвам добавката, но след поста ти реших да пробвам и наистина точно на 1 час прекъсна предаването, след което, като избера пак канала, си тръгва нормално (пробвано на Коди 18). Няма да се учудя, ако се окаже, че Булсат са направили нещо по въпроса. Не е проблемът в добавката, защото нейната работа е само да генерира плейлиста, като този плейлист си работи и след спирането на предаването.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
#3
Явно Булсатком са решили да откажат по някакъв начин потребителите си да гледат през интернет.
Отговори
#4
При положение,че има андроид приложение защо се мъчиш със добавка за Коди ? https://play.google.com/store/apps/detai...lsat&hl=bg
Отговори
#5
С приложението за Андроид алъш-вериша му няма да се получи, ще работи само за един телевизор  Smile
Очаквайте скоро и новата кодировка за сателита им и там код шеринга скоро ще приключи, ще ви се наложи да си плащате за всичко.
Отговори
#6
Тия добавки аджаба нямат ли теми в този форум?
Помощ или състрадание ви трябва?
Модератори налиния ще има ли да преместят съответната тема в добавката която и е мястото?
Не се сърдете а публикувайте там където му е мястото няма смисъл да имаме 100 теми за една и съща добавка
Отговори
#7
Здравейте, нов съм и не знам нищо за това коди, но ми се появи едно фюжън тв което върти непрекъснато. В настройките има някакво фюжън тв- спрях го, но това продължава да върти и да стои на екрана, какво да го правя, въобще с това коди е голямо дърво
Отговори
#8
Да беше прочел малко по въпросното Коди и тогава да даваш заключения!
Отговори
#9
(17-05-2018, 20:05)Валентин написа: Здравейте, нов съм и не знам нищо за това коди, но ми се появи едно фюжън тв което върти непрекъснато. В настройките има някакво фюжън тв- спрях го, но това продължава да върти и да стои на екрана, какво да го правя, въобще с това коди е голямо дърво
Просто си попаднал в ненужната тема, само защото си нов, дошъл си от калдата ще те упътя към правилната тема тук, така като забелязвам че използваш PVR IPTV Simple client, ако все пак не намериш отговорът който търсиш в съответната тема може да инсталираш TVBULSATCOMV2 от бг репото тя не изисква кой знае какви технически познания, но това само в случай че държиш да гледаш булсат онлайн, ако не си доволен и от това, преспокойно може да инсталираш тяхното приложение от google play, за други въпроси и мнения моля ориентирай се към конкретната добавка или тема в графа - Компоненти за Kodi. Така ще запазим форумът чист и начинаещи потребители като теб ще могат да се ориентират да кажем малко по лесно Smile
Отговори
#10
(18-05-2018, 11:29)ByJohnie написа:
(17-05-2018, 20:05)Валентин написа: Здравейте, нов съм и не знам нищо за това коди, но ми се появи едно фюжън тв което върти непрекъснато. В настройките има някакво фюжън тв- спрях го, но това продължава да върти и да стои на екрана, какво да го правя, въобще с това коди е голямо дърво
Просто си попаднал в ненужната тема, само защото си нов, дошъл си от калдата ще те упътя към правилната тема тук, така като забелязвам че използваш PVR IPTV Simple client, ако все пак не намериш отговорът който търсиш в съответната тема може да инсталираш TVBULSATCOMV2 от бг репото тя не изисква кой знае какви технически познания, но това само в случай че държиш да гледаш булсат онлайн, ако не си доволен и от това, преспокойно може да инсталираш тяхното приложение от google play, за други въпроси и мнения моля ориентирай се към конкретната добавка или тема в графа - Компоненти за Kodi. Така ще запазим форумът чист и начинаещи потребители като теб ще могат да се ориентират да кажем малко по лесно Smile

Благодаря за включването и най вече че не беше както обикновено по български/в случая петър/ да ми обясните колко съм тъп. Проблемът ми донякъде е че използувам тв бокс, а всички обяснения до момента които срещнах и които гледах в тубата са че се прави всичко през компютър. В краен случай  ако не мога сам да се оправя ще търся някой специалист
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
Wink Проблем с Kodi за AppleTV undeath 4 1,116 29-02-2024, 05:07
Последна публикация: sarika78
  Проблем с субтитри kaneto007 3 342 21-02-2024, 17:21
Последна публикация: martinstz
  Проблем с Коди RAKCHO 11 890 19-02-2024, 21:08
Последна публикация: Majide
  Проблем с мрежата за интернет ROBERT 9 3,625 12-01-2024, 18:18
Последна публикация: sarika78
  Проблем с Kodi и Zamunda Kose 1 548 19-12-2023, 16:34
Последна публикация: martinstz

Отваряне на: