Оценете темата:
  • 7 гласа - средно 4.57
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Хранилище за БГ добавки
#81
(18-04-2018, 18:13)pepsisf написа: Здравейте отново
От това което намерих и прочетох във форума на филипс разбрах само че трябва да си инсталирам по-стара версия на коди (16.1 jarvis).
След като я инсталирах продължавам да имам същия проблем и в логовете пише същото както преди.
Моля ако някой може да помогне
Чиста инсталация ли правиш или презаписваш върху старата?
Unknown sources -> enabled /разрешено/ ли е?
От старият ти лог виждам че не намира никакво хранилище, пробвай да смениш DNS сървърът си незнам колко ще ти е от полза. Firmware на ТВ-то ти последната версия ли е?
Отговори
#82
(18-04-2018, 19:42)ByJohnie написа:
(18-04-2018, 18:13)pepsisf написа: Здравейте отново
От това което намерих и прочетох във форума на филипс разбрах само че трябва да си инсталирам по-стара версия на коди (16.1 jarvis).
След като я инсталирах продължавам да имам същия проблем и в логовете пише същото както преди.
Моля ако някой може да помогне
Чиста инсталация ли правиш или презаписваш върху старата?
Unknown sources -> enabled /разрешено/ ли е?
От старият ти лог виждам че не намира никакво хранилище, пробвай да смениш DNS сървърът си незнам колко ще ти е от полза. Firmware на ТВ-то ти последната версия ли е?

чиста инсталацич правя даже съм провал няколко пъти да преинсталирам 17.1 версията, но всеки път е едно и също. Да неизвесни източници ми е разрешено. А за фирелола на тв-то незнам дали има въобще защото не съм виждал някъде да има настройки за него.
Отговори
#83
(18-04-2018, 21:59)pepsisf написа: чиста инсталацич правя даже съм провал няколко пъти да преинсталирам 17.1 версията, но всеки път е едно и също. Да неизвесни източници ми е разрешено. А за фирелола на тв-то незнам дали има въобще защото не съм виждал някъде да има настройки за него.

DNS и firewall са съвсем различни работи, от това което виждам не само с хранилището но и с темите имаш проблем. Най вероятно е виновен телевизорът Big Grin
Отговори
#84
(18-04-2018, 22:43)ByJohnie написа:
(18-04-2018, 21:59)pepsisf написа: чиста инсталацич правя даже съм провал няколко пъти да преинсталирам 17.1 версията, но всеки път е едно и също. Да неизвесни източници ми е разрешено. А за фирелола на тв-то незнам дали има въобще защото не съм виждал някъде да има настройки за него.

DNS и firewall са съвсем различни работи, от това което виждам не само с хранилището но и с темите имаш проблем. Най вероятно е виновен телевизорът Big Grin

то е ясно, че проблема е от телевизора. ВЪпросът е дали има начин как да го оправя.
знам че DNS и Firewall  са две различни неща. А какво имаш в превид за темите ?
за DNS-а на мрежовите настроики на тв-то  ли трчбва да се промени или има нчкъде другаде ?
Нчкой има ли представа къде мога да проверч и за Firewall ?
Отговори
#85
Пробвай ръчно да свалиш някоя добавка и да инсталираш от зип, ако не се получи най вероятно имаш малка памет или нямаш права, лично на мен първата версия на Коди май ми беше 17.3
Отговори
#86
(19-04-2018, 00:37)ByJohnie написа: Пробвай ръчно да свалиш някоя добавка и да инсталираш от зип, ако не се получи най вероятно имаш малка памет или нямаш права, лично на мен първата версия на Коди май ми беше 17.3
Аз добавки от други репозиторита инсталитам, но бг репото всеки път ми казва че неможе да се свърже като искам да го листна за да си избета от него както да си инсталирам

Изпратено от моят SM-G925F с помощта на Tapatalk
Отговори
#87
С друго устройство в същото домакинство имаш ли такъв проблем?
Опитвал ли си да го добавиш във файловия мениджър, а не да го инсталираш от локален файл?
Отговори
#88
(20-04-2018, 13:34)ZZlatev написа: С друго устройство в същото домакинство имаш ли такъв проблем?
Опитвал ли си да го добавиш във файловия мениджър, а не да го инсталираш от локален файл?
Да на телефона ми съм го качил също и нямам проблем. Да и така не работи

Изпратено от моят SM-G925F с помощта на Tapatalk
Отговори
#89
(18-04-2018, 18:13)pepsisf написа: Здравейте отново
От това което намерих и прочетох във форума на филипс разбрах само че трябва да си инсталирам по-стара версия на коди (16.1 jarvis).
След като я инсталирах продължавам да имам същия проблем и в логовете пише същото както преди.
Моля ако някой може да помогне

В другата тема вече написах, че с коди 14, 15 и 16 нещата няма да ти се получат трябва ти 17, 18 или 19  защото новите версии се пишат за тях. Опитай по отделно с всяка добавка (не с хранилището) някоя от тях може и да сработи с коди 16 ако е писана преди повече от година.

Вероятно телевизора ти е с Android 4.4 или някаква по-стара версия, проблема е в нея и хората от old_fart кръга (Топер, Алкартаз) ти гледат сеира и не казват нищо защото са тук за да получават и няма познания да помагат. Idea

Решение има можеш да инсталира вилицата на коди 17 изготвена за "май Гига" босовете която работи с  Android 4.4 ако решиш изтеглия от ТУК
Отговори
#90
(20-04-2018, 14:09)shantros написа:
(18-04-2018, 18:13)pepsisf написа: Здравейте отново
От това което намерих и прочетох във форума на филипс разбрах само че трябва да си инсталирам по-стара версия на коди (16.1 jarvis).
След като я инсталирах продължавам да имам същия проблем и в логовете пише същото както преди.
Моля ако някой може да помогне

В другата тема вече написах, че с коди 14, 15 и 16 нещата няма да ти се получат трябва ти 17, 18 или 19  защото новите версии се пишат за тях. Опитай по отделно с всяка добавка (не с хранилището) някоя от тях може и да сработи с коди 16 ако е писана преди повече от година.

Вероятно телевизора ти е с Android 4.4 или някаква по-стара версия, проблема е в нея и хората от old_fart кръга (Топер, Алкартаз) ти гледат сеира и не казват нищо защото са тук за да получават и няма познания да помагат. Idea

Решение има можеш да инсталира вилицата на коди 17 изготвена за "май Гига" босовете която работи с  Android 4.4 ако решиш изтеглия от ТУК
Телевизора е с Android 5.1.1 
Мерси ще я пробвам и тази версия
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
Information Хранилище за добавки на Majide Majide 21 24,493 14-04-2024, 00:28
Последна публикация: Majide
Information Хранилище за добавки на Мартин martinstz 1,543 1,926,734 20-01-2024, 21:28
Последна публикация: martinstz

Отваряне на: