Привет, Гост
Трябва да се регистрирате преди да може да публикувате на нашия сайт.

Потребителско име
  

Парола
  





Търси форуми

(Разширено търсене)

Форумни статистики
» Членове: 5,695
» Последен член: krasyvg
» Форумни теми: 1,167
» Форумни публикации: 21,050

Пълна статистика

Последни теми
P2PBG
Форум: Компоненти за Kodi
Последна публикация: martinstz
19-06-2026, 23:43
» Отговори: 20
» Разглеждания: 7,175
Bulgarian Subs
Форум: Компоненти за Kodi
Последна публикация: martinstz
13-06-2026, 22:08
» Отговори: 224
» Разглеждания: 291,986
P2pbg.com
Форум: Електронни услуги
Последна публикация: martinstz
13-06-2026, 01:16
» Отговори: 1
» Разглеждания: 173
Добавка за български кана...
Форум: Android TV BOX
Последна публикация: kardzali
12-06-2026, 03:23
» Отговори: 6
» Разглеждания: 1,808
Elementum
Форум: Компоненти за Kodi
Последна публикация: IvoMarkov
11-06-2026, 10:56
» Отговори: 27
» Разглеждания: 22,891

 
  Не мога да добавя "Дунав Мост" в библиотеката
Публикувано от: dimov81 - 02-11-2020, 15:55 - Форум: Общи дискусии, проблеми и решения - Отговори (9)

Пробвах няколко източника - thetvdb.com, themoviedb.org, tvmaze, но от никой не сваля метадата. Някой има ли идея как да добавя сериала в библиотеката?

Принтирай

  Kodi изчезна
Публикувано от: jedays - 29-10-2020, 02:03 - Форум: Общи дискусии, проблеми и решения - Отговори (1)

Днес ми изчезна приложението Kodi след опит да го инсталирам наново ми изписва Kodi не може да се инсталира Опитайте наново или вижте често срещаните начини support.google.com/googleplay .Те ми е Sony Bravia kd65 xg8596

Принтирай

  Exodus / PressPlay
Публикувано от: martinstz - 27-10-2020, 13:00 - Форум: Компоненти за Kodi - Отговори (4)

След обновяване на Exodus до версия 9.0.0, ще се инсталира автоматично новата добавка - PressPlay, която се явава продължение на добавката, тъй като разработчикът ѝ вече влиза в екипа на PressPlay и спира работата по нея.

Принтирай

  Проблеми след миграцията на форума
Публикувано от: harry_gg - 03-10-2020, 15:43 - Форум: Официални съобщения и правила, предложения и дискусии - Отговори (3)

Марто забеляза някакъв проблем при редактиране на теми. 
Това се получава при редактиране на стари мнения, защото при новите не виждам проблем. 

Работим по отстраняването на дефекта, пишете тук ако сте заблеязали нещо проблемно или ако знаете каквъв е проблема и как се оправя Smile

Принтирай

  какво беше станало с форума?
Публикувано от: nikolay - 02-10-2020, 23:25 - Форум: Официални съобщения и правила, предложения и дискусии - Отговори (2)

Здравейте, форумът беше недостъпен последните няколко дни, какво се случи?

Принтирай