Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Satellite TV: Всичко свързано със сателитната телевизия
#11
За какви промени очакваш да те информират? Ракетата е още в хангара, след изстрелване има поне месец, два за настройка и тогава евентуални промени!
Отговори
#12
Къде съм написал, че очаквам да ме информират?Аз не очаквам нищо. Казвам, че никъде не се споменава за тва нещо и е нормално.
Отговори
#13
Колкото и да не ви се вярва американската фирма Applied Instruments която произвежда най-прецизните Satellite meters вече има упдейт на софта с включен в него новият български сателит. Производителите на сателита са си свършили работата и са им подали всичките параметри от които те се нуждаят, така че работата е сериозна - сателит ще има.
Отговори
#14
http://tv-novini.com/article_8828/bulgar...veral.html
Отговори
#15
Цитат:С напредване на процеса по изстрелването и интересът към сателита се увеличава, обясни Максим Заяков. Има силен интерес от Румъния, Гърция, Израел, Германия и други държави, като с някои от тях договарянето е в последна фаза, допълни той.

Mай пак няма да останат свободни транспондери за Булсат, а ? Big Grin

Интервюто е ТУК
Отговори
#16
Заяков още първия сателит не е изтрелял, а вече мечтае за втори Cool   Далновиден човек.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
#17
Звучи като вицовете за Кубрат Пулев
Цитат:Q: What does Pulev do after he wins the Championship fight? 

A: He turns off the PlayStation. 
 
Още вицове за Кубрат Пулев ТУК
Отговори
#18
http://www.economic.bg/bg/news/8/balgars...mitsa.html
Отговори
#19
Отложиха го с 2 дена, но няма драми. Ще се лети :>
Отговори
#20
Всичко около този сателит е свързано (2):
–ще го изстрелят с втора употреба ракета
–ще закъснее с два дена
  Cool Cool Cool Cool
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Гледаме телевизия на таблета и при пътуване в ЕС harry_gg 3 4,903 05-04-2018, 18:33
Последна публикация: shantros
  Разбиха международна група за нелегална телевизия в интернет, базирана в... SlaSerX 2 4,177 26-01-2018, 01:40
Последна публикация: SlaSerX

Отваряне на: