Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zamunda Magnet Video
(03-08-2023, 18:20)Tabctrl написа: Извинете, че пак се връщам на един проблем, за който писах преди година...Проблема е следният: С търсене в (ТЪРСАЧКАТА) не се откриват всички торенти...По-лошото е, че дори когато добавя торент в ЛЮБИМИ отново не го виждам...Давам пример (анимацията - "Тайнствените златни градове" в сайта има 2 торента, но нито един от двата не виждам през добавката - нито в търсене, нито в любими) защо е така? Давам друг пример - "Рамбо" филми има да кажем 40 - виждам 15?

Отговорът се крие в името на добавката "Zamunda Magnet Video"
Само заглавията със магнет линк се виждат и работят със добавката ......

[Изображение: MAGNET.jpeg]
Отговори
(03-08-2023, 19:26)rtk написа:
(03-08-2023, 18:20)Tabctrl написа: Извинете, че пак се връщам на един проблем, за който писах преди година...Проблема е следният: С търсене в (ТЪРСАЧКАТА) не се откриват всички торенти...По-лошото е, че дори когато добавя торент в ЛЮБИМИ отново не го виждам...Давам пример (анимацията - "Тайнствените златни градове" в сайта има 2 торента, но нито един от двата не виждам през добавката - нито в търсене, нито в любими) защо е така? Давам друг пример - "Рамбо" филми има да кажем 40 - виждам 15?

Отговорът се крие в името на добавката "Zamunda Magnet Video"
Само заглавията със магнет линк се виждат и работят със добавката ......

[Изображение: MAGNET.jpeg]

Мерси! Никога не съм се замислял, че може да е това... Big Grin
Отговори
Здравейте, търсачката в Замунда нещо се прецака. До скоро като търсих анимациите Cars ми излизаха всички релийзи. От около месец не ми излиза нищо. Пробвах и с други запазени заглавия в търсачката, които преди време съм намирал като The wheel of time, The boys, Shantaram и нищо не излиза. Другите като Zelka, Arena си работят нормално
Отговори
(17-01-2024, 11:25)pun4o написа: Здравейте, търсачката в Замунда нещо се прецака. До скоро като търсих анимациите Cars ми излизаха всички релийзи. От около месец не ми излиза нищо. Пробвах и с други запазени заглавия в търсачката, които преди време съм намирал като The wheel of time, The boys, Shantaram и нищо не излиза. Другите като Zelka, Arena си работят нормално

Да не си отбелязал в настройките на добавката да ти търси с БГ аудио и БГ субитри? Ако е така, няма да излезнат резултати, тъй като търсачката на Замунда не търси с "или", а с "и", т.е. така ще ти изкара резултати само за филми, които имат и БГ аудио и БГ субтитри. Махни отметките и пробвай пак.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
Има ли опция за изтриване на единични търсения в търсачката на добавката за Замунда, аз откривам само изтриване на цялата история на търсенията? Същия въпрос имам и към добавката за Арена. Използвам Коди 19.
Отговори
(12-02-2024, 16:49)Lazar написа: Има ли опция за изтриване на единични търсения в търсачката на добавката за Замунда, аз откривам само изтриване на цялата история на търсенията? Същия въпрос имам и към добавката за Арена. Използвам Коди 19.

Няма такава (лесна) възможност. Може, ако имате познания, да отидете в потребителската папка на Коди (userdata\addon_data) и там в папката на добавката за Замунда (Арена), да намерите файла settings.xml и в него има таг searchlist, където се пазят търсенията. От там можете да изтриете, това, което не Ви трябва и така няма да се появи в екрана за търсене на съответната добавка.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
(12-02-2024, 22:20)martinstz написа:
(12-02-2024, 16:49)Lazar написа: Има ли опция за изтриване на единични търсения в търсачката на добавката за Замунда, аз откривам само изтриване на цялата история на търсенията? Същия въпрос имам и към добавката за Арена. Използвам Коди 19.

Няма такава (лесна) възможност. Може, ако имате познания, да отидете в потребителската папка на Коди (userdata\addon_data) и там в папката на добавката за Замунда (Арена), да намерите файла settings.xml и в него има таг searchlist, където се пазят търсенията. От там можете да изтриете, това, което не Ви трябва и така няма да се появи в екрана за търсене на съответната добавка.

благодаря
Отговори
Здравейте, от около седмица имам проблем със самостоятелните добавки на Замунда и Зелка, не зареждат съдържание. Арена работи нормално.
Ползвам Коди 20.0 на Fire Tv стик.
Опитах какво ли не, включително и да чета доста от нещата тук във форума. Към момента не зная, къде да търся проблема, моля за помощ.
Отговори
(01-05-2024, 23:15)Plamen5555 написа: Здравейте, от около седмица имам проблем със самостоятелните добавки на Замунда и Зелка, не зареждат съдържание. Арена работи нормално.
Ползвам Коди 20.0 на Fire Tv стик.
Опитах какво ли не, включително и да чета доста от нещата тук във форума. Към момента не зная, къде да търся проблема, моля за помощ.

Дайте малко повече информация, като примерно, какво съобщение за грешка Ви дава при опит да разлистите някоя категория. На първо четене, отворете Замунда през браузър на компютър и вижте, дали резултатите от търсене (т.е. списъка с филми/сериали) там са дадени да се показват като мозайка или като лист. Добавката работи САМО при настройка резултатите да са като лист.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
Здравей и благодаря за отговора, не ми дава съобщение за грешка. Просто като отида на секция филми или сериали и в Зелка и Замунда листа стои празен. Последно добавени в Замунда и Зелка също са празни. Проверих дали е по списък или мозайка, но си е по списък! Интересното е, че всичко което съм гледал преди проблема от секцията Search мога да го стартирам. Проблема се появи и заедно при последно добавени и във Адона Филми Фен.
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Zelka Magnet Video kodi_dev 47 87,852 20-03-2023, 10:35
Последна публикация: martinstz
Video VIDEO CLIP BG Majide 2 1,868 09-02-2023, 12:11
Последна публикация: Majide
  Приставка Video Fusion/НЕАКТИВНА/ ByJohnie 19 25,327 29-12-2017, 01:47
Последна публикация: xbmcbg
  plugin.video.bscfusion xbmcbg 16 32,143 26-06-2017, 18:48
Последна публикация: taraponty
  plugin.video.bnt ltrifonov@gmail.com 2 7,340 31-10-2016, 20:10
Последна публикация: Majide

Отваряне на: