Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kodi 15.2 & Mac OS 10.11 проблем
#1
Здравейте, ползвам Kodi 15.2 на Mac OS 10.11 на Mac Mini 2012, нямам никакви допълнителни плъгини освен този за Булсатком, но много често Kodi крашва, за около час може да се случи веднъж или няколко пъти а понякога с часове не крашва. Понякога го оставям пуснато без да върви ТВ за през ноща и сутринта виждам, че е крашнало. Сблъсквал ли се е някой с подобен проблем? Как се държи Kodi на други платформи?
Отговори
#2
Използвам KODI с iOS, Ubuntu 14.10 и Android 4.4 - при нито една OS нямам такива проблеми.
Ако искаш помощ би трябва да приложиш "log file", без него можем само да гадаем.
Отговори
#3
Да, разбира се, ето последните 3 лог-а:
Log 1
Log 2
Log 3
Отговори
#4
Не мога да помогна, но явно проблема не е само при теб http://forum.kodi.tv/showthread.php?tid=239066 погледни и тук https://discussions.apple.com/thread/6381297?tstart=0
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Проблем с Коди djzmei 4 3,216 19-02-2026, 17:48
Последна публикация: djzmei
  kodi.tv forum профилактика Zvez 7 2,050 17-01-2026, 19:44
Последна публикация: Zvez
  Проблем с Kodi и Zamunda Kose 3 3,964 20-08-2025, 12:37
Последна публикация: martinstz
  Аудио настройки на Kodi vipersas71 0 986 13-07-2025, 21:09
Последна публикация: vipersas71
  Проблем при разчитане на .zip файл sdimitrovv 3 2,622 18-05-2025, 01:22
Последна публикация: sdimitrovv

Отваряне на: