Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Разработка на пълнофункционален плъгин за VOYO.BG
#1
Съществуващият плъгин за voyo.bg поддържа единствено гледането на ТВ канали на живо. С излизането на Kodi 18 става теоретично възможно създаването на пълнофункционален плъгин, който чрез Inputstream.Adaptive ще декодира DRM в мултимедийното съдържание през Widevine.

Поради липса както на свободно време, така и на желание да отделям такова, се отказвам от неофициално поетият ангажимент да разработя тази Коди приставка. Прилагам модифицираният до момента програмен код (в алфа стадий) за който има желание да го използва за да изпълни проекта. До края на 2019г. няма да поемам никакви нови проекти или ангажименти във връзка с Коди, освен поддръжка на написаните от мен приставки.

Отговори
#2
(14-03-2019, 23:42)Majide написа:
Съществуващият плъгин за voyo.bg поддържа единствено гледането на ТВ канали на живо. С излизането на Kodi 18 става теоретично възможно създаването на пълнофункционален плъгин, който чрез Inputstream.Adaptive ще декодира DRM в мултимедийното съдържание през Widevine.

Поради липса както на свободно време, така и на желание да отделям такова, се отказвам от неофициално поетият ангажимент да разработя тази Коди приставка. Прилагам модифицираният до момента програмен код (в алфа стадий) за който има желание да го използва за да изпълни проекта. До края на 2019г. няма да поемам никакви нови проекти или ангажименти във връзка с Коди, освен поддръжка на написаните от мен приставки.

Защо се отказваш няма шанс да се разработи ли малко директно звучи
Отговори
#3
Шанс има и за възможно е напълно възможно. Изключително голямо скупчване на служебни и лични ангажименти провежда над мен DDOS атака и както написах за известно време съм unavailable. Моля не ми се сърди, направих каквото можах за времето, през което работих, но за да не ме изселят от вкъщи и да не си загубя работата, трябва да се занимавам с нещата които трябва, а не с тези, които обичам и харесвам. Това е равносметката за всички, които не работят сами за себе си - шефове много и понякога си противоречат, като трябва да угодиш на всички Smile
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
#4
При положение, че бозата която се предлага в voyo.bg е съизмерима с цената на Netflix и по-висока от тази на Amazon Prime Video нещо не мога да разбера на какво се дължи наплива към него. Основните му потребители използват Windows & Android за които сайта предлага готово решение, добавката за коди няма как да повиши ниският битрейт на съдържанието му.

Majide, не се претоварвай, с работа не се става по-богат, а по-гърбав. Още преди много години тази истина е осъзната от Маркс в неговите "фундаментални" "научни" трудове.
Отговори
#5
@Majide подписа ме изкефи, не го бях поглеждал от тази гледна точка Big Grin
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Помощ за плъгин Мисия моят дом ByJohnie 6 8,283 01-12-2017, 23:21
Последна публикация: ByJohnie
  Среда за разработка Majide 1 4,383 06-11-2015, 21:29
Последна публикация: harry_gg

Отваряне на: