Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Diema xtra изчезна
#1
Здравейте.От 2 дни ми изчезнаха Диемите и Макс Спорт на Коди в Булсатком.Някой има ли представа защо ? Sad
Отговори
#2
(28-01-2019, 14:40)al100 написа: Здравейте.От 2 дни ми изчезнаха Диемите и Макс Спорт на Коди в  Булсатком.Някой има ли представа защо ? Sad

Спряли са кранчето на Булсата Wink
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
#3
Има ли решение,или някаква алтернатива..как да ги гледаме?
Отговори
#4
(28-01-2019, 16:38)nza187 написа: Има ли решение,или някаква алтернатива..как да ги гледаме?
Колега, намери ли някакво решение тук или си ги няма... Smile

Изпратено от моят SM-G960F с помощта на Tapatalk
Отговори
#5
За жалост нищо,от никъде..доколкото разбрах,от Булсат,са кодирали сигнала..Нямам идея и никой,не казва нищо..Ако някой знае,нещо..моля да сподели..Дали е окончателно спирането?
Отговори
#6
Не са го кодирали, просто махнаха стриймовете от профила за самсунг, панасоник. Точно този профил ползва и добавката на Коди.
Отговори
#7
Понеже не разбирам много..с две думи..трябва да се изчака,да се преработи добавката,от някой спец..Има ли шанс,отново да се подкарат..Благодаря
Отговори
#8
(06-02-2019, 12:44)nza187 написа: Понеже не разбирам много..с две думи..трябва да се изчака,да се преработи добавката,от някой спец..Има ли шанс,отново да се подкарат..Благодаря

Добавката няма да се преработи да работи по друг начин. Поне не от мен или от kodi1, чиято е оригиналната добавка (доколкото знам той отдавна не се занимава с тази добавка). Добавката е на доизживяване и когато спре да работи напълно, ще я почетем и изпратим с почести!
Тези канали (българските спортни) ги има в някои от секциите на Free BG/World TV, като разбира се не винаги и не навсякъде работят Smile
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
#9
Здравейте. Има ли друг начин да се подкара БСК през Коди на Андроид телефон, така че да се гледат отново Диемите? Моля поне да ме насочите как мога да си реша проблема.
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Kodi изчезна jedays 1 2,064 29-10-2020, 13:15
Последна публикация: martinstz

Отваряне на: