Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
T95Z Plus S912 3GB+32GB
#41
(13-10-2021, 11:46)sovenik написа: Здравейте. Аз има странен проблем с X96max plus и приложенията на EON и HBO Go. Инсталират се нормално приложенията и се активирват, но когато искам да си пусна филм или предаване ми дава, че не е достъпно в тази мрежа. В същата мрежа имам един Mecool KD1, при него си работи нормално и няма проблеми.
Имали версии които да са подходящи за X96max plus?

X96Max plus не е сертифициран от Google и за да гледаш през официалното приложение само на Wi-fi
За целта си сложи добавката на HBO GO за Коди и няма да имаш този проблем --> ЦЪК
За EON трябва да си инсталираш последната налична версия за Android TV --> ЦЪК
Отговори
#42
В момента съм инсталирал тази версия. Но съм на лан. Довечера ще пробвам.
Благодаря много.
Отговори
#43
(13-10-2021, 12:43)sovenik написа: В момента съм инсталирал тази версия. Но съм на лан. Довечера ще пробвам.
Благодаря много.

За EON приложението няма значение как си свързан и не би трябвало да имаш проблем, освен ако в договорът ти с Виваком не са заложени някакви условности .... като например да работи само в тяхната мрежа.
Не си споменал дали имаш абонамент за EON ТВ услуга или само "EON mobile mini"

За всеки който е ползвал досега TV GO, заменена в последствие с мобилната версия на EON, може освен на телефон, таблет и тв бокс да се гледа и на PC ....... ЦЪК
Отговори
#44
Не би трябвало да има проблем с мрежата, защото имам още два бокса които работят с ЕОN нормално. Същото нормално си отваря и HBO Go.
Само на X96max plus ми изписва съобщение (Избраното видео съдържание не е налично в мрежата на интернет доставчика) за EON.
На другите два бокса Mecool KD1 и Mi TV Box няма проблеми.
Отговори


Отваряне на: