Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Проблеми с Nova Play
#1
Здравейте!

Днес си преинсталирах OpenElec на чисто на моя Raspberry Pi. Исках да пробвам приставката Nova Play и за съжаление открих че не мога да гледам някои предавания. “Откраднат живот” тръгва докато епизодите на “VIP Brother 2018” не зареждат. Визитките на съквартирантите тръгват, но не и предаванията. Пробвах и на моя лаптоп, където проблема е същия. Пробвах и чрез 3 различни VPN-а и проблема си е все там. (Франция, Англия и Швейцария)

Има ли други хора със същите проблеми?

Благодаря предварително!
Отговори
#2
Джакпот, както казахте визитките зареждат. Освен тях премиерния епизод от 2 части зарежда, втори епизод също. Единствено трети епизод не зарежда по технически причини със сървъра им. Хайде, опитай ти ръчно да го заредиш в Google Chrome:
https://videobg.nova.bg/novatv/2019/vipb...-09-12.mp4

Накратко, добавката е добре. Би трябвало и в другите държави от евро съюза да можеш да гледаш необезпокоявано видеата в Nova Play и VBOX7, а ако не става, значи старите собственици (MTG) още не са в течение за европейската директива за мрежови неутралитет в зоната.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
#3
Здравей! Благодаря за информацията. Тествах сега и даже третия епизод тръгна Smile
Наистина не знам защо така се получи, но предполагам проблемите може да са били заради трафик, или както ти казваш, технически от към сървъра...

Исках да се уверя поне че не е нещо което аз съм повредил при ре-инсталацията на моето устройство.

Благодаря и лек ден ти желая!
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Законови проблеми Sticky1337 2 740 04-09-2023, 15:17
Последна публикация: Sticky1337
  Проблеми при зареждане от ZIP natrov 0 2,219 02-01-2017, 17:23
Последна публикация: natrov
  Проблеми с някой адонси на Коди ROBERT 4 6,797 14-10-2016, 12:04
Последна публикация: ROBERT

Отваряне на: