Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
German TV / Astra Sat
#1
Здравейте,

Пускам тук, понеже не намерих подобна тема.

Търся някаква добавка за немска телевизия от сателита Астра (канали: RTL, RTL2, SuperRTL, SAT1, VOX, Pro7, Kabel1, ARD, ZDF, etc.)

Моля за информация, тъй като правя първи стъпки в коди.

Благодаря.
Отговори
#2
(04-01-2016, 00:01)ockac23 написа: Здравейте,

Пускам тук, понеже не намерих подобна тема.

Търся някаква добавка за немска телевизия от сателита Астра (канали: RTL, RTL2, SuperRTL, SAT1, VOX, Pro7, Kabel1, ARD, ZDF, etc.)

Моля за информация, тъй като правя първи стъпки в коди.

Благодаря.

Тук е истината: http://www.iptvxtra.net/

А тук http://kodilive.eu/ има и от други държави.
Kodi 16.1 (т.е. myKodi 16.1) на QNAP  Cool
Kodi 16.1 на Windows 10
Отговори
#3
www.iptvxtra.net/ гледам, че е в процес на разработка. Пробвал ли си ги?
Отговори
#4
Каналите които търсиш са част от Fusion пакета на Булсат http://bulsat.com/televizia.php#tseni-televizia
Отговори
#5
Да, част са, но само ако си абонат с фюжън кутия, т.е. ако имаш и internet към булсатком. Ако си само на чиния, няма възможност да ги гледаш през приложението, те ги махнаха преди месец от приложението. Исках да си доплатя 5 лв, за да ги гледам, но нямало как, трябва само да си абонат на IPTV с фюжън бокс при тях.
Отговори
#6
(04-01-2016, 15:10)ockac23 написа: Да, част са, но само ако си абонат с фюжън кутия, т.е. ако имаш и internet към булсатком. Ако си само на чиния, няма възможност да ги гледаш през приложението, те ги махнаха преди месец от приложението. Исках да си доплатя 5 лв, за да ги гледам, но нямало как, трябва само да си абонат на IPTV с фюжън бокс при тях.
Има ги и в доста украински и руски портали за МАГ 25х, но там вероятно няма да харесаш цената от 20 евро на месец.
Отговори
#7
Да, определено не бих харесал тази цена 20 евро на месец :-)
Той проблемът би се решил кардинално с покупка на рисийвър и антена, която се насочва към астра. Ключ платен не е необходим, тъй като тези програми са безплатни, но това си е доста неудобно решение, свързано с още кабели, кутии, други дистанционни и т.н., затова ми се искаше някое по-съвременно решение като iptv например ...
Отговори
#8
Плати си Fusion пакета онлайн през сайта на булсат и няма да ти обясняват, че ти трябва IP приемник.
Отговори
#9
(04-01-2016, 01:56)ockac23 написа: www.iptvxtra.net/ гледам, че е в процес на разработка. Пробвал ли си ги?


Работят, но имам регистрация от преди. Сега гледам са спрели регистрациите. Sad
Виж другия сайта, там ги има немските в HD качество.

Fusion TV при мен върви на Kodi и RaspBerry без проблем, НО някои канали са Geo-блокирани и тук в Германия не ги хващам (става само с VPN на компютъра, за сега на Kodi не ми тръгва VPN-a, защото openELEC махнаха PPTP). Каналите, които са Geo блокирани са всички на bTV (HD, Lady, Comendy, Cinema...) както и Diema (вкл. Sport и Sport 2). Може да има и още, но тези само ме интересуват и затова ги пускам тук.
Kodi 16.1 (т.е. myKodi 16.1) на QNAP  Cool
Kodi 16.1 на Windows 10
Отговори
#10
През лятото бях във Freiburg, Germany и с най-малката възможна стайна антена имах тези канали през тунера на моят MAG 275
[Изображение: g4_Gmsp6p0n_Gv_Rvhc_KHoku_H26t.jpg]
Отговори


Отваряне на: