Оценете темата:
  • 2 гласа - средно 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Приставка за гледане Булсат
Благодаря за информацията ?
Отговори
Здравейте, от може би две години не съм ползвал Kodi и днес малко се озорих да подкарам телевизията. 

Реално аз настройките си ги имах, но трябваше да преинсталирам repo-то както и да спра и пусна pvr клиента и всичко тръгна. (Има ли нещо което е променено във времето като настройка от преди и трябва да я направя сега?)

Обаче все пак имам въпрос относно каналите. Според мен не се показват всички канали и по-точно тези с 4к, има ли начин и тях да гледам?

Абонаментът ми на Булсат е bPremium + bSport. Има може би 10-12 канал, които са 4к но не излизат в листата с канали.
Също броят канали, който е зареден в момента е 218, не съм сигурен колко точно трябва да са, но може би към 230 или 240.

Благодаря предварително.
Живота е като терена или ставаш силен, блокираш, сваляш и целяваш или се отказваш, падаш и си заминаваш! 
beBoss™
Отговори
Промени операционната система да е на Android там излизат 4К каналите
Отговори
Здравейте, от вчера имам проблем с кодито. Който и канал да пусна, тръгва за няколко секунди и забива. Всякаш съм с 1 мегабит интернет и не зарежда. Даже още когато зарежда стриимовете и информацията за каналите се вижда, че минава минутка, което естествено става за няколко секунди. Със сигурност имам интернет, 100 мегабита в бокса и не е от интернета. Някаква идея? Прегледах да е ъпдейтнато репото, кодито, иптв клиента, всичко би трябвало да е ок.
Живота е като терена или ставаш силен, блокираш, сваляш и целяваш или се отказваш, падаш и си заминаваш! 
beBoss™
Отговори
Здравей.
Дай малко повече информаци. Какъв е ТВ бокса, версии на Коди и репо?
Отговори
Бокс: x88 pro 10 / Android 10(eventually)
Kodi: 20.2
IPTV Simple client: 20.13
Repo: Mar33
Fusion TV Android: 2023.08.09.03
Location: London

Няколко месеца гледам без проблеми.
Вчера последно гледах всичко си беше ок..
Може би Булсат имат проблем със стриимовете?
Или конкретно за чужбина/Лондон?
Иначе телевиизите тръгват просто лагват, всякаш съм на супер бавен интернет(лагва за 10-15 секунди, тръгва, показва зареждане в средата), но със сигурност не е така, гледах други апове и ютюб, всичко е ок. Сега докато пиша комвнтсра започва да се пооправя но пак има зареждане/забиванв за по 3, 4 секунди / накъсва.
Живота е като терена или ставаш силен, блокираш, сваляш и целяваш или се отказваш, падаш и си заминаваш! 
beBoss™
Отговори
Пробвайте със официалното приложение на Булсатком, и ако там ситуацияа е същата, отговора е ясен .....
За да сте на 100% сигурен, че проблема не е в интернет връзката, нека устройството да е с включен Лан кабел.
Отговори
(08-12-2023, 01:56)beBoss написа: Бокс: x88 pro 10 / Android 10(eventually)
Kodi: 20.2
IPTV Simple client: 20.13
Repo: Mar33
Fusion TV Android: 2023.08.09.03
Location: London

Няколко месеца гледам без проблеми.
Вчера последно гледах всичко си беше ок..
Може би Булсат имат проблем със стриимовете?
Или конкретно за чужбина/Лондон?
Иначе телевиизите тръгват просто лагват, всякаш съм на супер бавен интернет(лагва за 10-15 секунди, тръгва, показва зареждане в средата), но със сигурност не е така, гледах други апове и ютюб, всичко е ок. Сега докато пиша комвнтсра започва да се пооправя но пак има зареждане/забиванв за по 3, 4 секунди / накъсва.

Същия проблем от около седмица...Raspberry Pi 4 с последния Libreelec.
Отговори
Здравейте. Някой има ли следния проблем с добавката след нова година когато сама се рефрешва след зареждаенто на каналите показва само реклами на Булсатком или някакви рекламни клипчета на Nature Wild?

Трябва да рефрешна 2-3 пъти ръчно преди да се оправи, но след следващия автоматичен рефреш пак е същото.
Отговори
Да има го проблема.
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Приставка Теленет (СПРЯНА) ByJohnie 1 3,581 18-08-2022, 02:15
Последна публикация: zeraniex
  Приставка Елементал ByJohnie 12 23,784 11-11-2021, 23:19
Последна публикация: sovenik
  Приставка FILMI2K ByJohnie 70 96,722 30-09-2021, 15:23
Последна публикация: zypy
  Приставка за гледане ARENABG ByJohnie 70 87,521 09-06-2021, 10:35
Последна публикация: EmanResu
  Приставка за гледане ENVY ByJohnie 56 67,266 14-10-2020, 23:06
Последна публикация: martinstz

Отваряне на: