Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Приставка MyOnVideo
#1
Приставка за гледане на видео по заявка от популярния ресурс myonvideo.  Поддържа гледане на Филми и сериали на живо и разглеждане по каталози. Препоръчително е използването на широколентова интернет връзка!

[Изображение: screenshot044.png]

Въпроси и отговори:

? При опит за влизане в някоя от категориите или отваряне на видеата получавам грешка. Какво да направя?
-Покажете ми log файла на Kodi за да открия проблема.

инсталирайте от тук или бг репото, инсталирайте и този скрипт
след като пуснете филма оторизирайте през https://olpair.com и филмът започва.
Тествано на коди версии 17 и 18


Отговори
#2
Направи всички разногледи, с толкова много разработки за кратко време се чуствам като дете в австрийска сладкарница, искам да опитам от всичко но нямам време.
БЛАГОДАРЯ ти за споделянето на твоите разработки с нас и за оргомният етнусиазъм който имаш.
Отговори
#3
ByJohnie, нали си даваш сметка, че като направиш много добавки, ще трябва после и да ги поддържаш Big Grin
Благодарности за всичко, което правиш и от мен!
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
#4
 Ради бога, можете просить дальше, что хотите, раз исполняют ваши прихоти. Мы сольёмся, у меня нет слов, хоть посмеялся да настроениее себе поднял  Cool
Отговори
#5
А аз този не мога да направя а вие искате поддръжка Big Grin
Отговори
#6
Majide е майстора на такива добавки, BTW тази има доста общи елементи с неговата "7"
Отговори
#7
ЗАВЪРШЕНА!
Отговори
#8
Здравейте ByJohnie. Много ми харесва тази добавка. Има 1-2 дреболии които ако има как да се добавят /не знам дали е възможно де/ ще са много полезни за всички които я ползват.
Ако се добави търсене - примерно като съм на сериали , те са по азбучен ред, но стигам до "с" и други не се показват. А със сигурност има и други защото като съм на "последно добавени " има от цялата азбука заглавия.
Друго е че плеара не помни до къде съм спрял да гледам полсения път.
Благодаря
Отговори
#9
(06-04-2018, 12:33)toppako написа: Здравейте ByJohnie. Много ми харесва тази добавка. Има 1-2 дреболии които ако има как да се добавят /не знам дали е възможно де/ ще са много полезни за всички които я ползват.
Ако се добави търсене - примерно като съм на сериали , те са по азбучен ред, но стигам до "с" и други не се показват. А със сигурност има и други  защото като съм на "последно добавени "  има от цялата азбука заглавия.
Друго е че плеара не помни до къде съм спрял да гледам полсения път.
Благодаря
Търсенето ти е готово, плейърът няма как да помни какво си гледал последно или докъде си стигнал, това се дължи на сайтовете в които се съхраняват видеотата. Просто са временни само докато пуснеш даденото видео
Отговори
#10
Благодаря много за светкавичната реакция. Все още не виждам промените но предполагам че трябва да мине време. Забравих да спомена че съм с коди 16.1.
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Приставка за гледане Булсат ByJohnie 251 253,337 04-03-2024, 20:37
Последна публикация: Majide
  Приставка Теленет (СПРЯНА) ByJohnie 1 3,568 18-08-2022, 02:15
Последна публикация: zeraniex
  Приставка Елементал ByJohnie 12 23,726 11-11-2021, 23:19
Последна публикация: sovenik
  Приставка FILMI2K ByJohnie 70 96,367 30-09-2021, 15:23
Последна публикация: zypy
  Приставка за гледане ARENABG ByJohnie 70 87,240 09-06-2021, 10:35
Последна публикация: EmanResu

Отваряне на: