Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
iptvplanet проблем
#1
Здравейте.
Надявам се да съм в правилният раздел.
С Коди 17,6 съм и се опитвам да пусна IPTV от iptvplanet. Платил съм пробният период, но нещо не се справям с настройките. Това са инструкциите, но нещо не съвпада с моята версия на Коди или аз не вдявам. Все пак съм лаик.
http://iptvplanet.eu/index.php?route=pro...path=18_68
Отговори
#2
За да не се обясняваме дълго и тъжно, прегледай това клипче:

Setup & Install PVR IPTV Simple Client In Kodi 17.3 & 17.4 Krypton(M3U Play List URL)-2017



Отговори
#3
Ogibo, до къде стигаш? С кое точно не можеш да се справиш. Виж клипа, който Hangman е дал и ако имаш проблем пиши.
Отговори
#4
Повторих това от клипът, но след рестарта не се зарежда IPTV клиентът. Преинсталирах Коди и пак същото.
Отговори
#5
След като добави линка в Simple client-a даде ли му enable?Ако линка е правилен, би трябвало веднага да започне да тегли листата с канали. Опитай с clear data от настройките.
Отговори
#6
Целият приемник върнах във фабрични настройки и резултат никакъв.
Отговори
#7
Ако можеш, направи всичко, което са описали хората и на всяка стъпка направи скрийношотове, които постни тук, за да добием представа, какво и как правиш и евентуално, ако бъркаш някъде, да ти помогнем.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
#8
Цял ден мъки за няма нищо. Въвеждах адресът от допълнителна клавиатура с която явно не се разбира приемникът. Изписва символите коректно, но от там на сетне господ знае какво става. След като въведох със софтуерната клавиатура всичко си дойде на мястото. Благодаря на всички отзовали се. Хайде сега пак да настройвам приемникът.
Отговори
#9
Да, тъкмо щях да те питам с каква клавиатура въвеждаш, защото приятел имаше проблем преди време. Както и да е. Кажи как са UK спортните канали, когато ги тестваш.
Отговори
#10
BT Sport са доста замазани. Скай Спортовете вървят добре, но далеч от НД. Възможно да е и от моят нет че сме наокачани няколко човека. Това е на 49 инча Филипс. Приемникът е Арива 4К комбо.
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Проблем с Коди RAKCHO 16 1,532 18-04-2024, 15:56
Последна публикация: rtk
  Проблем с Bulsatcom Fusion tv след ъпдейта от 2024 година eurii 3 200 15-04-2024, 15:07
Последна публикация: eurii
  Kodi проблем с торенти FS 4K Max crusheraaa 14 3,073 02-04-2024, 13:17
Последна публикация: Aashvi78
Wink Проблем с Kodi за AppleTV undeath 4 1,288 29-02-2024, 05:07
Последна публикация: sarika78
  Проблем с субтитри kaneto007 3 544 21-02-2024, 17:21
Последна публикация: martinstz

Отваряне на: