Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Приставка FILMI2K
#61
Добавката вече е съвместима с Коди 19.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
#62
Здравейте. От няколко седмици се опитвах да пусна филм през добавката и все не се получаваше. Сменях кодито на 19 и на 18.9 и все същото. Днес реших да пробвам на телефона и пак така неще да тръгне филм. Всичко това го пробвах на домашния интернет на бокса с кабел а на телефона с wifi, но без да изкам съм изключил на телефона wifi и на мобилнте тръгнаха филмите върнах пак на wifi и пак няма филми. Домашния интернет е на булсат а мобилните на теленор. Та въпроса ми след толкова обяснения е :възможно ли е да са ограничили достъпа от булсат.Преди съм нямъл тъкива прлблеми. С елементум, зелка и замунда няма проблеми.
Отговори
#63
(14-05-2021, 18:19)venio написа: Здравейте. От няколко седмици се опитвах да пусна филм през добавката и все не се получаваше. Сменях кодито на 19 и на 18.9 и все същото. Днес реших да пробвам на телефона и пак така неще да тръгне филм. Всичко това го пробвах на домашния интернет на бокса с кабел а на телефона с wifi, но без да изкам съм изключил на телефона wifi и на мобилнте тръгнаха филмите върнах пак на wifi и пак няма филми. Домашния интернет е на булсат а мобилните на теленор. Та въпроса ми след толкова обяснения  е :възможно ли е да са ограничили достъпа от булсат.Преди съм нямъл тъкива прлблеми. С елементум, зелка и замунда няма проблеми.


При някои модели боксове с Андроид 10 и процесор Rockchip rk3118 добавката не работи ...... не знам на какво се дължи. 
При опит за пускане на филм, направо ме изхвърля от Коди, без значение от версията .
Отговори
#64
(14-05-2021, 18:19)venio написа: ...възможно ли е да са ограничили достъпа от булсат.Преди съм нямъл тъкива прлблеми. С елементум, зелка и замунда няма проблеми.
 Да, възможно е. Опитай да сложиш на устройството с Kodi (или в самия рутер) следните DNS сървъри: 208.67.222.222 и 208.67.220.220 . Спокойно! С тях интернета ти ще си работи нормално... Но, може би вече без ограниченията, за които пишеш. Струва си да ги пробваш. В много държави с тоталитарни режими се ограничава интернет достъпа до определени категории сайтове. Същото може да се каже и за някои организации със строги политики. Ако не останеш доволен, просто отново ги махни и автоматично ще използваш пак тези на доставчика ти.
П.С: Опитай през компютърен браузър да влезеш във въпросния сайт с филми и виж дали там ти зареждат нормално (преди и след смяната на DNS).
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
#65
(14-05-2021, 18:19)venio написа: Здравейте. От няколко седмици се опитвах да пусна филм през добавката и все не се получаваше. Сменях кодито на 19 и на 18.9 и все същото. Днес реших да пробвам на телефона и пак така неще да тръгне филм. Всичко това го пробвах на домашния интернет на бокса с кабел а на телефона с wifi, но без да изкам съм изключил на телефона wifi и на мобилнте тръгнаха филмите върнах пак на wifi и пак няма филми. Домашния интернет е на булсат а мобилните на теленор. Та въпроса ми след толкова обяснения  е :възможно ли е да са ограничили достъпа от булсат.Преди съм нямъл тъкива прлблеми. С елементум, зелка и замунда няма проблеми.

Аз съм на Булсат и нямам проблеми с добавката както на Windows, така и на телефон с Андроид 11 и на Amazon Fire Stick.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
#66
Възможно ли е да си ми резнали нещо скороста. Както писах от торент тракерите вървят филми без проблем. Днес връщах фабрични настройки на рутера но пак същото. Правих опит да пусна филма на мобилните на телефона филма тръгва прехвърлям на wifi спира филма обръщам пак на млбилни филма презарежда и продължава. Питам за скороста на нета да не би случайно да иска по високо скорост добавката въпреки че на мобилните у нас не хващам 4G, а го пробвам на H+ ми пише на обхвата. Чудя се дали да не сменя рутера и пак да пробвам дали е възможно от нега да е проблема.
Отговори
#67
(15-05-2021, 20:05)venio написа: Възможно ли е да си ми резнали нещо скороста. Както писах от торент тракерите вървят филми без проблем. Днес връщах фабрични настройки на рутера но пак същото. Правих опит да пусна филма на мобилните на телефона филма тръгва прехвърлям на wifi спира филма обръщам пак на млбилни филма презарежда и продължава. Питам за скороста на нета да не би случайно да иска по високо скорост добавката въпреки че на мобилните  у нас не хващам 4G, а го пробвам на H+ ми пише на обхвата. Чудя се дали да не сменя рутера и пак да пробвам дали е възможно от нега да е проблема.

Според мен проблема е от самият сайт,някои филми тръгват-други не...Няма никаква закономерност.
Отговори
#68
И аз така мислех, но продължава проблема. На мобилни данни тръгват всички филми на wifi нищо не тръгва. Свалих до версия 18.6 и пак не става.Предполагам че проблема е или рутера или някъква регионална блокировка от булсата. Както писъх върнах фабричните настройки на рутера, но не се оправи. Всичко друго си тръгва без проблеми.Не съм пробвал на уиндолс дали пак ще е така само на андроид пробвам. Ще пробвам и със смяна на рутера тези дни.
Отговори
#69
Проблема се оправи след смяна на рутер. Марто ме посъветва да пробвам със смяна на DNS, но нестана. Незнам какъв беше проблема единствено на тази добавка правеше проблем. Директно през сайта вървяха филмите. Рутера беше "netgear", ако някой друг има проблем да знае.
Отговори
#70
Здравейте,нов съм във форума и не знам дали пиша на правилното място. Ако не моля да ме извините. Живея в Русия и от известно време имам проблем с filmi2k. Просто спря да работи сайта или е орязан от тукашните,което малко ме съмнява,защото едва ли контролират нета като в Англия примерно .Мисля ,че проблема не е от приставката за коди също так ,а от самия сайт,който не мога да отворя и през уиндолс браузър. Понеже ми отваря без проблем https://filmicd.com/ има ли вариант за заменяне на източника от филми2к на filmicd ? Благодаря предварително за отговорите ви .
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Приставка за гледане Булсат ByJohnie 251 254,377 04-03-2024, 20:37
Последна публикация: Majide
  Приставка Теленет (СПРЯНА) ByJohnie 1 3,577 18-08-2022, 02:15
Последна публикация: zeraniex
  Приставка Елементал ByJohnie 12 23,778 11-11-2021, 23:19
Последна публикация: sovenik
  Приставка за гледане ARENABG ByJohnie 70 87,493 09-06-2021, 10:35
Последна публикация: EmanResu
  Приставка за гледане ENVY ByJohnie 56 67,250 14-10-2020, 23:06
Последна публикация: martinstz

Отваряне на: