Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Проблем със субтитри в Convenat и Exodus
#1
Колеги, когато зареждам филм от Exodus или Convenant напоследък все по рядко намира субтитри.

На доста филми няма, ползвам subsunacs/subsab.

Да не изпускам някой update...

Има ли и алтернативен (друг) софтуеър за субтитри?

Благодаря.

П.С. Пуснал съм запитване и в раздел за Exodus, моля админите да ме извинят. Smile
Отговори
#2
Актуалната версия на добавката за субтитри subsunacs/subsab е в.0.0.15h. Ако си с нея, значи няма по-нова. Сигурен ли си, че за тези филми, които искаш да гледаш, има субтитри в съответните сайтове, в които търси добавката?
Иначе алтернативни добавки няма. Има добавки, които търсят субтитри в други сайтове:
OpenSubtitles.org - търси в OpenSubtitles.org Smile
Addic7ed.com - търси в Addic7ed.com (тук има само за сериали субтитри) Smile
В общи линии това са трите основни добавки за търсене на български субтитри. Има и за Bukvi добавка, но аз лично не можах да изтегля от там субтитри. Намира ми ги, но като дам да се свалят и ми дава грешка при сваляне, въпреки, че като отида в папката, където се свалят субтитрите ги има свалени, но не може да ми ги зареди от сваления файл, поради това не я слагам при основните, защото не съм сигурен дали ще ти проработи, но можеш да пробваш и нея.

Всички добавки за субтитри, които съм изброил, без тази за Bukvi, можеш да инсталираш от репото в подписа ми. Bukvi можеш да инсталираш от bgrepo, към което също има инсталация в репото от подписа ми.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
#3
Благодаря ти за отговора.

Ползвам Коди на тв Сони, там автоматично търси субтитри и намира (ако има такива). Просто напоследък все по голям процент филми няма...
Отговори
#4
Здравейте нов съм във форума и в като цяло в тази област относно Коди. След доста четене и ровене реших да пробвам на колегата (и адаш) неговото репо. Та всичко точно качих го на флашка инсталирах Арена, Exodus и Замунда. От 3те само на Exodus ми тръгват филми незнайно защо... Инсталирах и добавката за субтитри на unacs. Та имам и проблем относто тази добавка на subsunacs излизат ми някакви йероглифи и въпроса ми е как мога да ги оправя. Дано сте ме разбра ли и съм бил изчерпателен.

Редакция: намерих решението на проблема благодаря на martinstz
Отговори
#5
Във секция видео сменяш кодировката на субтитрите на кирилица. За другите добавки ти трябва QUASAR, за платформата която ползваш.
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
Wink Проблем с Kodi за AppleTV undeath 4 1,118 29-02-2024, 05:07
Последна публикация: sarika78
  Проблем с субтитри kaneto007 3 347 21-02-2024, 17:21
Последна публикация: martinstz
  Проблем с Коди RAKCHO 11 895 19-02-2024, 21:08
Последна публикация: Majide
  Проблем с мрежата за интернет ROBERT 9 3,632 12-01-2024, 18:18
Последна публикация: sarika78
  Проблем с Kodi и Zamunda Kose 1 549 19-12-2023, 16:34
Последна публикация: martinstz

Отваряне на: