Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Проблем с настройването на Bulsatcom IPTV
#1
Инсталирах Fusion TV добавката и си направих регистрация в Булсатком, техен абонат съм, но като вкарах името и паролата в настройките на Fusion TV ми излезе грешка. Това е което показва лог файла за грешката:


Код:
ERROR: EXCEPTION Thrown (PythonToCppException) : -->Python callback/script returned the following error<--
                                            - NOTE: IGNORING THIS CAN LEAD TO MEMORY LEAKS!
                                           Error Type: <type 'exceptions.ValueError'>
                                           Error Contents: plaintext block must be 16 bytes
                                           Traceback (most recent call last):
                                             File "E:\PortableApps\Kodi\portable_data\addons\plugin.program.bscfusion\service.py", line 145, in <module>
                                               monitor = MyMonitor()
                                             File "E:\PortableApps\Kodi\portable_data\addons\plugin.program.bscfusion\service.py", line 116, in __init__
                                               m_start()
                                             File "E:\PortableApps\Kodi\portable_data\addons\plugin.program.bscfusion\service.py", line 108, in m_start
                                               server.my_serv.start()
                                             File "E:\PortableApps\Kodi\portable_data\addons\plugin.program.bscfusion\resources\lib\server.py", line 185, in start
                                               self._datas['dat'], self._datas['ua']= b.gen_all()
                                             File "E:\PortableApps\Kodi\portable_data\addons\plugin.program.bscfusion\resources\lib\bsc.py", line 230, in gen_all
                                               self.__goforit()
                                             File "E:\PortableApps\Kodi\portable_data\addons\plugin.program.bscfusion\resources\lib\bsc.py", line 139, in __goforit
                                               self.__p_data['pass'][1] = base64.b64encode(enc.encrypt(_text))
                                             File "E:\PortableApps\Kodi\portable_data\addons\plugin.program.bscfusion\resources\lib\aes.py", line 342, in encrypt
                                               raise ValueError('plaintext block must be 16 bytes')
                                           ValueError: plaintext block must be 16 bytes
                                           -->End of Python script error report<--

Използвам Коди 17.4 на Уиндоус 7.
Отговори
#2
Явно причината за тази грешка е че паролата ми е повече от 16 символа. Смених паролата на по малко от 16 символа и сега вече не ми излиза грешка но Fusion TV вместо да създаде .m3u файл с каналите генерира някакъв dumper файл. Това е съдържанието на този файл:


Код:
#!/bin/bash

ffmpeg -user-agent "Mozilla/5.0 (SMART-TV; Linux; Tizen 2.3) AppleWebkit/538.1 (KHTML, like Gecko) SamsungBrowser/1.0 TV Safari/538.1" -loglevel fatal -i http://$1/id/$2 -vcodec copy -acodec copy -metadata service_provider=bsc -metadata service_name=$2 -f mpegts pipe:1
Отговори
#3
Инсталирал си грешната добавка. Инсталирай тази от на Мартин хранилището или Andro-master в темата за fork-a. Тогава ще ти генерира листа. Добавката, която си инсталирал се използва по друг начин.
Отговори
#4
Инсталирах Fusion TV от Mar33 репо и тази версия ми генерира файла с каналите но като пусна някой от каналите картината замръзва често. Не знам как е при други но при мен, на лаптопа ми с Windows 7, Булсатком не става за гледане. А и на няколко пъти Коди крашна като спра някой от каналите.
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
Wink Проблем с Kodi за AppleTV undeath 4 1,119 29-02-2024, 05:07
Последна публикация: sarika78
  Проблем с субтитри kaneto007 3 348 21-02-2024, 17:21
Последна публикация: martinstz
  Проблем с Коди RAKCHO 11 899 19-02-2024, 21:08
Последна публикация: Majide
  Проблем с мрежата за интернет ROBERT 9 3,633 12-01-2024, 18:18
Последна публикация: sarika78
  Проблем с Kodi и Zamunda Kose 1 551 19-12-2023, 16:34
Последна публикация: martinstz

Отваряне на: