Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Как да си настроя програмата?
#1
Здравейте!
Ще се намери ли един добър човечец да ми обясни как да си сложа това чудо на машината? Smile
Ползвам Win 7-ца 64-битов.

Трябва ми просто линк към качествена инсталация + кратки стъпки как да си го сложа. Благодаря предварително!
Отговори
#2
Не става ясно какво искаш да инсталираш и настроиш .!
Отговори
#3
Aко става въпрос за KODI под WINDOWS 7 кликни ТУК
Отговори
#4
It's not that of a hassle but I'm not sure what version of windows you are looking for. But I will be more than happy to help you out with the latest version that is windows 10.

- Download Kodi from its official website or get its app from Microsoft's store
- Find the destination of the downloaded file and launch the setup
- Click 'Yes' when asked for permission so that the setup wizard can run
- Select 'I Agree' to accept the license agreement and move forward
- Select the components you want to install and click 'Next'
- Select the destination folder where you want to install Kodi and hit 'Next'
- Kodi should now start installing on your system
- Once the installation is complete, check 'Run Kodi' checkbox and click 'Finish'.

I found this relevant link to the installation guide which helped me there.
https://www.kodivpn.co/how-to-install-kodi-on-windows/
Отговори
#5
@xbmcbg
@willson drake
С постове на английски едва ли ще бъдете полезни на голяма част от потребителите във форума. Тези, който го владеят сигурно вече са намерили отговори на въпросите, който ги вълнуват - освен ако не става дума за Булсатком добавката.
Предполагам, че и за Вас ще е по-удобно ТУК да си обменяте информация!
Ако искате да сте полезни пишете на български и бъдете конкретни! А ако не може да помогнете - по-добре не пишете въобще!!!
77% от "Spam"-a пристига от USA & Canada.

Какво ще стане ако всеки започне да пуска препратки към линкове на английски, немски, руски, испански, китайски, корейски, румънски, турски и.т.н....? -Манджа с грозде, това ще стане!!!
Ето и аз минавам заради този пост към "Off-topic" поради което се извинявам предварително.
| < Laziness is stupidity of the body, stupidity is laziness of the mind > |
| < Faulheit ist Dummheit des Körpers, Dummheit ist Faulheit des Geistes > |
Отговори
#6
В случай когато човек и на родният си език неможе да обясни от какво има нужда, положението е безнадежно Idea
Моят пост е на БЪЛГАРСКИ език с препратка към най-достоверният източник.

Другият който е писал на английски вероятно е от другият материал българи които са родени и израснали в чужбина говорят и пишат по няколко езика, за който е нормално да не могат да пишат на български. Нека да не предизвикваме изкуствени конфликти, има достатъчно онлайн преводачи който има желание ще намери и решение на своят проблем.
Отговори
#7
А бре, пичове, искам да знам как да гледам БУЛСАТКОМ чрез КОДИ! Толкова ли няма един, който да обясни как става тва нещо...
Отговори
#8
https://kodibg.org/forum/thread-22-post-8538.html
Отговори
#9
И това: https://kodibg.org/forum/thread-46-post-48.html#pid48
Отговори


Отваряне на: