Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
amlocig s912 - low brightness
#11
Ас съм с белинк и 68 г,няма ядове с коди 16 съм,досега няма проблем с картината,пробвай през браузър да гледаш видео и пиши дали е също така тъмно при видео гледане.
Отговори
#12
За този проблем е писано масово в нета. Има 2 решения, като не се знае, кое ще сработи при теб. Едно от тях е да си инсталираш андроид приложение за тънка настройка на яркост и контраст. Има много такива, например като това: https://play.google.com/store/apps/detai...b.sadonate
А иначе за да почне да работи регулирането на яркостта в Kodi трябва да си изключиш част или всичко от хардуерното ускорение в настройките.
Отговори
#13
Второто го знам. Просто не се получи каквото и да изключих. Както и да е. Ще пробвам първия вариант с приложенията.
Отговори
#14
(30-07-2017, 21:24)ZZlatev написа: Второто го знам. Просто не се получи каквото и да изключих. Както и да е. Ще пробвам първия вариант с приложенията.

Имам сщия бокс от около половин година.С редовно следене на темата в 4PDA в момента бокса е почти перфектен.
1.Инсталираш софт от Ugoos AM3-там са решени почти всички проблеми,включитено и този за който си писал.
2.Не ползкаш KODI a SPMC 16 защото в него има хардуерна поддръжка на amcodec(маркираш него и изключваш другите два).
Прегледай темата в 4PDA.Знам,че са много страници,но прочети поне важните неща в шапката.
Аз в момента съм с мод UGOOS AM3 v.1.1.1 для Beelink GT1 2G/16G QCA9377(wifi+bt).Виж с коя версия на wi-fi чипа си за да си изтеглиш съответния мод ако ще ползваш wi-fi и блутут.
На последната страница от темата(386) отпреди два дни има линкове към три сборки с последните поправки и подобрения.
Прегледай,прочети и ако имаш въпроси питай.
Отговори
#15
Благодаря ти,като имам време ще погледна.
Отговори


Отваряне на: