Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kodi 16.1 (Win) БГрепо
#1
Не знам дали съм прав , но нещо напоследък забелязвам че повечето български добавки не работят! Не знам дали това е че девелоперите са се съсредоточили в/у 17-ката на Kodi. Мисля си , че 16.1 би трябвало все още да се подържа като по стабилна система. За мен 17.3 си е доста бъгава все още! Лично мнение!
Отговори
#2
Не знам, аз български добавки почти не ползвам. Предимно ползвам да гледам телевизията и exodus. На TV boxa съм със 16.1, за сега нямам бъгове. На телефона сложих 17.3, проблема който открих при 17.3 е че когато включа някоя програма тя насича, при 16.1 нямам такива проблеми. Другото което е че визията на 16.1 ми е по удоба. Но това е личен вкус вече.
Отговори
#3
Кои добавки, не ти работят? Ако не казвате, откъде да знаем, че има проблеми! Не стоим по цял ден пред ТВ екрана/на Коди/.  Иии не съм съсредоточен върху 17-та версия, а върху 18-та и тествам върху нея всичко което публикувам. Така мога да съм сигурен, че разработките ще функционират на всички актуални версии и виждам 'на къде отиват нещата в обозримо бъдеще'.

П.С: Очаквайте GAMES раздел в Kodi 18 Smile
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
#4
Аз на 16.x продължавам да изпозвам същите български добавки, които използвах и преди година. Всичките си работят без проблем. Както на 17.x така и на 16.x Мога да бъда по-конкретен, ако има нужда. Едва ли само при мен работят.
Отговори
#5
в bgaddons няма ли вече free bgtv, имаше бая програми бг сега няма, жената ползваше стара версия на коди 14.2 че е слабичък таблета и след преинсталиране на добавката freebg го няма, има anibg,dramafever,mytv,novaplay тя не върви на по стари версии на коди вече,tubitv,vbox7,viki i седем, май няма да се гледат бг програми на коди а?
Отговори
#6
Трябва да я има, не е махана. Ако има проблем може да я инсталираш ръчно от зип файл.
Отговори
#7
Трябва ама няма, точно това направих, инстал от zip от последната версия на адона Sad
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
Wink Проблем с Kodi за AppleTV undeath 4 1,116 29-02-2024, 05:07
Последна публикация: sarika78
  Проблем с Kodi и Zamunda Kose 1 548 19-12-2023, 16:34
Последна публикация: martinstz
  Kodi PC qbadabaduuu 9 1,480 15-12-2023, 13:11
Последна публикация: m1TeT0
  Kodi 19: Грешка-dependency xbmc python 2.1.0 could not be satisfied i_deni 22 13,472 30-10-2023, 20:55
Последна публикация: irongrip
  Kodi 18.9 Бг добавки teyri 2 845 30-10-2023, 13:06
Последна публикация: teyri

Отваряне на: