Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Проблем със субтитри на Amazon Fire TV stick
#1
Здравейте!
Имам следния проблем:
KODI на Amazon Fire TV stick не чете наличните субтитри в папката на филма. Имам KODI на още 3 устройства и там няма проблем.Настройките са същите, но програмата не "вижда" субтитрите. Къде да търся проблема? Дали е от рутъра (TP Link Archer C2) ? Или самото устройство не поддържа такъв тип субтитри...
Благодаря предварително на отзовалите се!
Поздрави!
Отговори
#2
Здравей,
Аз имам Fire TV Stick (OS-5.2.4.1), на който имам инсталирлано Kodi 16.1 и нямам проблеми със субтитрите. "Вижда" и чете локалните субтитри, който са в папаката на филама-субтитрите и филма са с еднакви имена. Всъщност субтитрите не ги вижда, но ги зарежда автоматично при стартиране на филма.
Ползвам NFS протокол с Emby.
Току що пробвах и заредих единичен филм и с него няма проблем. Устройството поддържа субтитри.

Прдполагам,че в настройките на коди си проверил всичко.... Мястото за съхранение на субтитрите ти трява да е в папаката на видеото!
| < Laziness is stupidity of the body, stupidity is laziness of the mind > |
| < Faulheit ist Dummheit des Körpers, Dummheit ist Faulheit des Geistes > |
Отговори
#3
Всичко е настроено както трябва, но субтитри няма...в папката на филма са, със същото име като филма...с какъв рутър си? Пробвах с два, плейва всичко без проблем, без субтитри...С Android TV BOX, със същото KODI всичко е ок...
Отговори
#4
Ползвам два рутера - FritzBox 7390 (основен) и Asus RT-N18U (VPN). И с двата рутера нямям проблеми.
Опцията на шрифта ASS/SSA изключена ли ти е? В менюто по време на филма показва ли ти,че имаш субтитри?
Kodilog имаш ли?
| < Laziness is stupidity of the body, stupidity is laziness of the mind > |
| < Faulheit ist Dummheit des Körpers, Dummheit ist Faulheit des Geistes > |
Отговори
#5
Изключена е...В менюто показва само вградените в .MKV , обикновено английски...тези, които са в папката на филма(.srt) ги няма...
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Проблем с Коди RAKCHO 16 1,491 18-04-2024, 15:56
Последна публикация: rtk
  Проблем с Bulsatcom Fusion tv след ъпдейта от 2024 година eurii 3 179 15-04-2024, 15:07
Последна публикация: eurii
  Kodi проблем с торенти FS 4K Max crusheraaa 14 3,028 02-04-2024, 13:17
Последна публикация: Aashvi78
Wink Проблем с Kodi за AppleTV undeath 4 1,280 29-02-2024, 05:07
Последна публикация: sarika78
  Проблем с субтитри kaneto007 3 527 21-02-2024, 17:21
Последна публикация: martinstz

Отваряне на: