Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ex Yugoslavia
#1
Здравейте , нов съм във форума и незнам дали съм правилната тема, но, ако несъм -моля даме извините !!!!!! Имам няколко въпроса ище се радвам ако някой може да ми помогне. Благодаря предварително !!!

Инстелирах си коди16 ,един месец нямах проблеми при свалянето на добавки и в един момент след свалянето на -repo jarvis немога да свалям например- плей лист лоадер . Стои на 0% 15 - 20 сек и след това ми изписва свалянето се провали. Същото е и с други добавки напр.-world TV XUNity Talk.com ===== a F.U.B.A.R въобще я няма в видео добавките. Незнам да не би да е от защитната стена или от анти-вирустната? В добавката - CROATIA on DEMAND има ТВ на живо ,там има EX-YU канали -работеха ми всички ПИНК -канали 3 дни ,а сега при стартиране ми изписва -възпроизвеждането се провали Немогат да бъдат отворени един или повече елемента .Проверете журнала за повече информация !!!!! Като натисна където пише журнали ,няма подробности !!!!
Интересувам се предимно от сръбски канали. Изгледал съм всички клипчета в YOU TUBE и не ми се получават нещата .
Също така инстелирах IPTV .Там също има списък със сръбски канали ,но работят от 5 до 10 сек и спират.Незнам
платени ли са или трябва някъде регистрация. Някой ,ако знае да помага !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Отговори
#2
Ако не си сигурен дали даден въпрос е по темата, най-добре си отвори нова тема.
На пръв прочит това което се опитваш да инсталираш май са все адони предоставящи достъп до пиратско съдържание. А него днес го има утре го няма, върви, спира, пак тръгва и т.н. и никой не може да ти го гарантира. 

А иначе повече за проблемите си можеш да видиш в лога на Коди или да го покажеш на някой от хората във форума.
Отговори
#3
valioserb,  предполагам че не търсиш място от което да гледаш последните представления  сръбската филхармония, опера или балет  Big Grin , а ти трябват мазни чалгии от Сърбия и мечкадарски песни от босненският диалект на сръбският език  
Add-on:Serbian &  livetvkodiserbia при бъдещи експерименти не срамувай да попиташ чичко Гугъл, той отговаря за по-малко от секунда  Shy

ПП
1)Кажи на конобареца/конобарката за ми донесе една сливова и на мен. Много интересна дума за сервитьор имат, жена ми щеше да се пръсне от смях като я чу.
2)Във форума има информация и за Македония он деманд използвай търсачката.

**** Отделих написаното в нова тема.
Отговори
#4
Благодаря ви!!! Ще видя до къде ще стигна и ако имам нерешен проблем ще ви притесня отново !!!!!!!!!!
Отговори


Отваряне на: