Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Има ли начин да подкарам Kodi добавки под WinXP?
#11
Значи стартира се , отварят се категорийте , но не пуска съдържанието. https://docs.google.com/document/d/1F_Hf...p=drivesdk
Отговори
#12
Опитай с тази версия.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
#13
Благодаря човек златен си! Сега остава да намеря някой който да оправи и fusion за булсата.
Отговори
#14
Оригиналния автор е kodi_dev_one (kodi1), а в момента поддръжката на версията за PVR IPTV Simple се прави от доброволци: harry_gg, xbmcbg, AlcatrazBG и др. С който и да говориш, кажи му да използва следната настройка:
Код:
<import addon="xbmc.python" version="2.1.0"/>
Също така, освен версията за PVR IPTV Simple, може да ти ремонтират video plugin версията на добавката.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
#15
Ако религията не му позволява да премине на следващата версия windows, която работи с по-слаби процесори - windows 7 starter, тогава не виждам какъв е проблема да си инсталира Linux на USB флашка за да се възползва от актуалните приложения за коди. 
Използването на Linux не е наранило никого  Big Grin
Отговори
#16
xbmcbg, съгласен съм с теб, но някой дедо или нечия бабушкера надали биха се хванали да учат наново как се ползва компютър... Иначе е съвсем друго, ако за пръв път виждат такъв - тогава и Slackware да им презентираш, няма много да се противят, защото не са виждали друго Big Grin
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
#17
Sad и стартер да сложа просто машината ще полудее от надуване на перката ... Просто машината си е старичка.. Щеше да бъде полезно по полезно ако се портне и фюжъна за хп.. И така всички стари PC може би щяха да влязат в употреба.. Тва си е мое лично мнение де..
Отговори
#18
XP-то е мъртво от много години. Да се опитваш да нагодиш нещо съвременно към нещо архаично не е рентабилно . При положение,че един Минт 17.3 или 18.1 превъзхожда поне 3 пъти XP не виждам логика изобщо някой да се занимава с преправянето на добавките. Брат да си ми не бих си губил времето за подобни преправяния лично аз. Да не говорим,че 95% от нещата които съм направил на тази дистрибуция няма да можеш да ги направиш на никой Windows.
Отговори
#19
Принципно си прав Г-н АлкатразБГ, но все пак XP-то си се използва доста често и на всякаде на стари машини.. не можеш да накараш човек да се учи на Линкус..просто неще да върви на въпросният лаптоп.. слагал съм го.. постоянно се товари.. Може би проблема е в мен принципно никога не съм използвал друга ос освен Win.. просто помолих ако е възможно някой да ми хелпне за това ще е супер. Smile в този случей няма да помогнете само на мен ами и на всички хора който още си харесват стария WinXP. Не споря че е доста стара ос ,но пък не трябва да я изключваме въобще. Като цяло все още се изпозлва в някой банки и банкомати.. Smile

П.П: не ме нападайте така грубо Sad ако можех сам щях да го направя.. но не му разбирам.
Отговори
#20
(30-01-2017, 02:11)bLck написа: Принципно си прав Г-н АлкатразБГ, но все пак XP-то си се използва доста често и на всякаде на стари машини.. не можеш да накараш човек да се учи на Линкус..просто неще да върви на въпросният лаптоп.. слагал съм го.. постоянно се товари.. Може би проблема е в мен принципно никога не съм използвал друга ос освен Win.. просто помолих ако е възможно някой да ми хелпне за това ще е супер. Smile в този случей няма да помогнете само на мен ами и на всички хора който още си харесват стария WinXP. Не споря че е доста стара ос ,но пък не трябва да я изключваме въобще. Като цяло все още се изпозлва в някой банки и банкомати.. Smile

П.П: не ме нападайте така грубо Sad ако можех сам щях да го направя.. но не му разбирам.

Здравей bLck,
добре дошъл във форума на коди.

Никой не те напада, просто alkatrazbg и xbmcbg се опитаха да ти кажат, че не си заслужава човек да пренаписва добавките, а и има много по-леки системи за по-стари машини. Например Linux от USB, Windows Starter или Live CD. С тях стрият ти лаптоп ще върви много по-добре... Повярвай им.....Изборът си е изцяло твои.
Успех!!!
| < Laziness is stupidity of the body, stupidity is laziness of the mind > |
| < Faulheit ist Dummheit des Körpers, Dummheit ist Faulheit des Geistes > |
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Kodi проблем с торенти FS 4K Max crusheraaa 14 3,071 02-04-2024, 13:17
Последна публикация: Aashvi78
Wink Проблем с Kodi за AppleTV undeath 4 1,288 29-02-2024, 05:07
Последна публикация: sarika78
  Проблем с Kodi и Zamunda Kose 1 652 19-12-2023, 16:34
Последна публикация: martinstz
  Kodi PC qbadabaduuu 9 1,767 15-12-2023, 13:11
Последна публикация: m1TeT0
  Kodi 19: Грешка-dependency xbmc python 2.1.0 could not be satisfied i_deni 22 14,186 30-10-2023, 20:55
Последна публикация: irongrip

Отваряне на: