Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
mtel sport 1 и mtel sport 2
#1
Sad 
Здравейте! Първо искам да се извиня ако вече има такава тема по въпроса но съм нов в форума.
Ако не бяха ме ядосали булсата нямаше да стигам до това положение. Имах надежди към булсата, че ще развият каналите Tv+, F+ и SPORT+HD но не. След, като мтел създадоха спортният канал мтел спорт 1 и очакващият се да стартира мтел спорт 2 чрез горе споменатите канали в мрежата на булсата ще изгубят голяма част от спортните събития. Разочарован съм от булсата защото аз съм голям фен на тениса и от навия сезон на тази година няма да мога да гледам тенис от atp 250; atp 500; atp 1000 и wta. Прерових целият интернет; влизах в какви ли не сайтове да намеря да гледам каналите на мтел без пари но уви нищо. Преди ми беше лесно използвах сайта http://livestream-tv.net/forum/ където гледах част от световни и европейски спортни канали с ace player но от няколко дена разбрах, че не работи и има само някакво подобие на форум. Мога ли да гледам тези два канала, но ако може и всичките канали на мтел през kodi на лаптопа ми и да ми помогнете ако може защото не съм много на ти с такъв тип работа чрез kodi.
Аз съм със лаптоп HP 15 notebook-windows 8.1; 64 b; 4gb ram; 1000 gb hard; intel pentium 2.16 ghz; vidocard intel hd graphics.
Отговори
#2
Съвсем законно можете да ги гледате срещу абонамент през сайта Mtel NOW. Към този момент няма на разположение добавка за Коди, интегрирана с Mtel и тяхната IPTV услуга (имаме обаче за Bulsat, Neterra и MyTV, но те не предлагат собствените канали на червените). Евентуално след време, ако от оператора започнат да предлагат тези канали и при други, може да се появят при IPTV оператори като GCN и TiViBG.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
#3
Той иска да ги гледа без да плаща на който и да е оператор. Българите освен големи фенове на спорта сме и големи фенове на контрабандата,далаверата и муфтата. За наше щастие във този форум не се толерират пиратските линкове за телевизия. Лошото е ,че Mtel / Blizoo са със супер кодировка и няма как евтинко да се гепят каналите.
Отговори
#4
Thumbs Up 
(29-01-2017, 12:08)Alkatrazbg написа: Той иска да ги гледа  без да  плаща на който и да е оператор. Българите освен големи  фенове на спорта сме и големи фенове на контрабандата,далаверата  и муфтата. За  наше щастие във този форум не се  толерират пиратските линкове за телевизия. Лошото е ,че Mtel / Blizoo  са със супер кодировка   и няма как   евтинко да се  гепят каналите.

Да така е.

Извинявам се че ще пиша в тази тема но тъй като няма кака да се гледат тези канали има ли възможност да се гледат европейски и световни спортни канали.  Защото преди през  http://livestream-tv.net/forum/ и със стрийм адреси чрез ace player съм гледал много качествени канали едни от най- добрите.
Ще напиша всички канали които съм гледал: Dolce sport 2;Dolce sport 1;Dolce sport 3;Dolce sport 4;Digi sport 1;Digi sport 2;Digi sport 3;Digi sport 4;Sport klub 1;Sport klub 2;Sport klub 3;Sport klub 4;Sport klub 5;Sport klub 6;Sport klub hd;Arena sport 1;Arena sport 2;Arean sport 3;Arena sport 4;Arena sport 5;Viasat sport;Viasat hockey;Viasat sport premium;Viasat motor;Viasat 3 sport 1;Viasat 3 sport 2;Motors tv;Bein sports 1;Bein sport 2;Bein sport 3;Bein sports max 1 hd;Bein sports max 2 hd;Bein sport max 4 hd;Bein sports max 5 hd;Bein sports max 6 hd;Bein sports max 7 hd;Bein sports max 8 hd;Bein sports max 9 hd;Bein sports max 10 hd;Super tennis hd;Bt sport 2;Bt sport 1;Bt sport 3;Sky sports 1;Sky sport news;Sky sports 5;Sky sport 3;Sky sports 4;Sky sports f1;Sky sport 2;Edge sport;Sport tv 1;Sport tv 2;Sport tv 3;Sport tv 4;Sport tv 5;Nbc sports network;Sport 1;Sport 2;Polsat sport;Polsat sport extra;Polsat sport news;Polsat sport fight;Extreme sport channel;Rai sport 1;Rai sport 2;Sport 1;Sport 1 us;Super tennis hd.
Това са много канали но една част от тях.
Отговори
#5
Има десетки добавки за Коди, които ще ти дадат достъп до спортно съдържание и канали, разбира се с лошо качество и ненадеждни, но за без пари толкова. Пример SportsDevil.

Аз едно време много го ползвах, но в един момент реших, че не си заслужава нервите. Все пак цената на ТВ и достъпа да спортно съдържание в България е смешна и не си заслужава да се пиратства.
Отговори
#6
Всичко което дават по спортните канали можеш да го гледаш от papiao.tv най-големият не само пиратски TV портал който някога е съществувал  Big Grin Над 1200 канала от Северна и Южна Америка, Европа и Азия с прилежащите и над 2000 филма VOD на английски и испански. Цента за година е само 70 USD, работят с MAG box и KODI. Имат много сървъри разположени на 4 континета.  Big Grin и продават през 4 различни форума, за последните 3 години никой не е успял да ги спре (Индийци, но тарикати) плащанията минават през китайска офшорна зона, това с хората който пробиха първи Награ 3 кодировката.
Отговори
#7
Sad 
(29-01-2017, 17:58)harry_gg написа: Има десетки добавки за Коди, които ще ти дадат достъп до спортно съдържание и канали, разбира се с лошо качество и ненадеждни, но за без пари толкова. Пример SportsDevil.

Аз едно време много го ползвах, но в един момент реших, че не си заслужава нервите. Все пак цената на ТВ и достъпа да спортно съдържание в България е смешна и не си заслужава да се пиратства.
Благодаря ти за отговора! Ами и аз много нерви изхабих! Едно време се махнах от кабелната защото тогава имаше само 12 канала и качеството беше ужасно. След това се преместих на булсата, хареса ми в началото, че булсат правят специализирани спортни канали; радвах се, че гледам спорт от високо ниво обаче те се подиграха с нас клиентите, като плащам за някакви лигави канали след, като няма да има спортни събития по тия канали. Нова създадоха Диема спорт; Мтел създадоха Мтел спорт това е безобразие и рекет и ми омръзна да пробвам да се местя на различни оператори. Защото това в България с платени спортни канали е безобразие всеки оператор и тв компания създава спортни канали, тук трябва да има строг регламент за създаване на спортни канали.
Моето мнение е, че такива компании и телекоми да нямат право да създават специализирани спортни канали; трябва да има специализирана медийна група от спортни канали на национално ниво която да излъчва платени спортни канали чрез мрежата на всички кабелни; сателитни и iptv оператори.
Другото което трябва да се промени български спортни събития да нямат право да се разпространяват в ефира на платени спортни канали, както правят сега диема спорт, трябва да се излъчват в отделен спортен канал за бг спортни събития например както bnt hd, като обществена медия.
Отговори
#8
Трябва, ама няма няма да стане.

Има IPTV оператори, които явно са постигнали някаква принципна договорка с Мтел и предават каналите в SD/HD вариант. Плащаш си 20 лв/месец и в тия 20 лв ти влизат Diema Sport (5 лв при булсатя) и Мтел Спорт(сега е безплатен, но ще стане платен). Има вариант и без договор. Излизат смешни парите на месец.
Плащаш и забравяш за ядове. Има и други варианти, но сам казваш, че не си заслужава нервите.
Отговори
#9
(29-01-2017, 20:05)tvmaniac написа:
(29-01-2017, 17:58)harry_gg написа: Има десетки добавки за Коди, които ще ти дадат достъп до спортно съдържание и канали, разбира се с лошо качество и ненадеждни, но за без пари толкова. Пример SportsDevil.

Аз едно време много го ползвах, но в един момент реших, че не си заслужава нервите. Все пак цената на ТВ и достъпа да спортно съдържание в България е смешна и не си заслужава да се пиратства.
Благодаря ти за отговора! Ами и аз много нерви изхабих! Едно време се махнах от кабелната защото тогава имаше само 12 канала и качеството беше ужасно. След това се преместих на булсата, хареса ми в началото, че булсат правят специализирани спортни канали; радвах се, че гледам спорт от високо ниво обаче те се подиграха с нас клиентите, като плащам за някакви лигави канали след, като няма да има спортни събития по тия канали. Нова създадоха Диема спорт; Мтел създадоха Мтел спорт това е безобразие и рекет и ми омръзна да пробвам да се местя на различни оператори. Защото това в България с платени спортни канали е безобразие всеки оператор и тв компания създава спортни канали, тук трябва да има строг регламент за създаване на спортни канали.
Моето мнение е, че такива компании и телекоми да нямат право да създават специализирани спортни канали; трябва да има специализирана медийна група от спортни канали на национално ниво която да излъчва платени спортни канали чрез мрежата на всички кабелни; сателитни и iptv оператори.
Другото което трябва да се промени български спортни събития да нямат право да се разпространяват в ефира на платени спортни канали, както правят сега диема спорт, трябва да се излъчват в отделен спортен канал за бг спортни събития например както bnt hd, като обществена медия.

Абонирай се в torrent-tv.ru. За около 7 лв. на месец получаваш над 660 канала, от които около 40 са спортни. Можеш да ги разгледаш в сайта им. Не помня да не са давали някое спортно събитие по някой от тях Smile Настройката за гледане през Коди е елементарна, а отделно си имат и приложение, през което може да се гледа. Има и подробно описание на сайта им за всякакви платформи, как да се подкара.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
#10
Tвманиак, странна логика с която искаш да отхвърлиш всички механизми на пазарната икономика. Всеки си слага някакъв червей на куката за да лови шарани. Плаща права за излъчване на определени събития и събира клиенти в собствена си ТВ мрежа
И аз искам любимата ми напитка "Midleton Whiskey" да се продава в супермаркета, но я няма, а мога да си купя само със специална поръчка и то в специализиран магазин за алкохол, при това трябва да чакам около седмица за да ми я доставят  Big Grin .
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  M Sport Bulgaria на Опенелек Di40 3 6,047 12-06-2018, 19:38
Последна публикация: ZZlatev

Отваряне на: