Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Хранилище
#1
Здравейте,някой може ли да ми препоръча хранилище с интересни добавки,камери по света и др.
Отговори
#2
tvaddons.ag , superrepo
Отговори
#3
Някой може ли да помогне, че имам проблем с Kodi 17 Krypton. От хранилището на superrepo не мога да изтегля нито един addon. При ръчно инсталиране на бг-репото, не иска да инсталира голяма част от от addons- колибка, subsunacs/subsab и др. Моля помогнете!
Отговори
#4
Мини на версия която не е бета и проблемите ти ще изчезнат.
Отговори
#5
Т0ку що си сложих 18 алфа, не ме стресирай  Big Grin
Отговори
#6
(24-01-2017, 18:51)Alkatrazbg написа: Мини на версия която не е бета и проблемите ти ще изчезнат.
Kodi 17 Kryton RC 3 не е бета, а относно Kodi 16.1, там също има бъгове и не всичко върви идеално. Проблемът е в това, че потребителите, които са си сложили Krypton, не се оплакват, че не им работи superrepo- то, а аз пробвах на различни машини и под Windows и под Android и все същото. Останах с впечатлението, че само аз го имам този проблем и пропускам нещо при настройките.
Отговори
#7
Какво да бъркаш, нали си го инсталирал от .zip ?
М/у другото имаше такива опасения за superrepo, tv addons и подобни хранилища за "нелегални адони".

Я се опитай да инсталираш това хранилище: http://noobsandnerds.com/portal/
Мисля, че ще останеш доволен.
Отговори
#8
(25-01-2017, 16:24)Topper написа: Какво да бъркаш, нали си го инсталирал от .zip ?
М/у другото имаше такива опасения за superrepo, tv addons и подобни хранилища за "нелегални адони".

Я се опитай да инсталираш това хранилище: http://noobsandnerds.com/portal/
Мисля, че ще останеш доволен.

Благодаря!
Отговори
#9
Стана ли, има ли проблем ?
Отговори
#10
(26-01-2017, 00:27)Topper написа: Стана ли, има ли проблем ?

Благодаря- стана!
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  urepo - либералното хранилище NEOhidra 0 5,429 11-12-2016, 22:57
Последна публикация: NEOhidra

Отваряне на: