Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KODI няма звук?
#1
Днес си пуснах андроид плеъра и забелязах,че когато е на KODI няма звук,а иначе с филми и други приложения няма проблем.Забелязах в горния десен ъгъл има червена икона за звук( нещо като MUTE на телевизор).Интересно,че никъде не намирам в настройките подобно нещо.Лошото е,че се е самоизключил.Ако някой знае как да подкарам звука,ще съм много благодарен  Huh
Отговори
#2
+ на клавиатурата или когато пуснеш филм отиваш на аудио и там най-горния плъзгач е за увеличаване. Ако си ползват дистанционно от телефон, то използва звуковите настройки на телефона и от там ти е намалило звука. Пускаш си някакъв филм и от телефона натискаш бутона за увеличаване на звука НА ТЕЛЕФОНА. Би трябвало на кодито да му се вдигне звука
Отговори
#3
Това вече го пробвах.Плъзгачите си бяха както съм ги оставил и колкото и да ги местя иконата за звука в червено си стои и звук няма.Благодаря все пак Huh
пп: Сега се сещам ,че последно си играх да го управлявам през смарта с "Kore".

Свързах го телефона и всичко се оправи.Благодаря ти!!!
Бирата от мен
Отговори
#4
без звук
[Изображение: mute.jpg]

със звук
[Изображение: volume.jpg]
Отговори
#5
xbmcbg, няма нужда да постваш скрийншоти някакви, при активирано "Mute" от телефона се е получил бъг и нужда от деактивиране пак през телефона . Всичко му е "шест" вече на колегата
Отговори
#6
Точно така.От тези еквалайзери нямаше полза.Само смарта оправи работата.Явно е бъг  Huh
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Kodi проблем с торенти FS 4K Max crusheraaa 14 2,944 02-04-2024, 13:17
Последна публикация: Aashvi78
Wink Проблем с Kodi за AppleTV undeath 4 1,249 29-02-2024, 05:07
Последна публикация: sarika78
  Проблем с Kodi и Zamunda Kose 1 632 19-12-2023, 16:34
Последна публикация: martinstz
  Kodi PC qbadabaduuu 9 1,723 15-12-2023, 13:11
Последна публикация: m1TeT0
  Kodi 19: Грешка-dependency xbmc python 2.1.0 could not be satisfied i_deni 22 14,040 30-10-2023, 20:55
Последна публикация: irongrip

Отваряне на: