Здравейте гостенино! Вход Регистриране

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
За международния форум
Влизам аз в международния форум и разбирате ли,  над 5 минути ме кара да чакам за зареждане на страницата, заради DDOS защитата на Cloudflare. И за да е пълно щастието, на всяка страница Captcha от онези на Google с картинките. Има нещо мръсно и извратено в това, да доказваш на машина, че си човек. Няма да ме учуди в скоро време, да има нов закон за дискриминацията на хора от машини и на машини от хора. Дано никога нямаме такива защити в българския форум...
[Изображение: Screenshot_from_2016_10_19_14_29_48.png]
[-] 3 потребители харесват поста на Majide:
  • plamen71, qing1965, ZZlatev

Отговор
явно трафика им доста е пораснал от хилядите знайни и незнайни търсачки в нета, това за сега e единственото им противидействие.
Смени проксито или ВПН-на който ползваш, при мен отваря нормално и тези екстри липсват.
It's not my job to blow sunshine up Your ass.

Отговор
Явно преди посещаване на Kodi ресурси, ще трябва да минем на безчеснова диета (без Tor) и др. улуги работещи в сивия сектор. Китайският VPN вграден в Opera бразузър, засега не създава такива проблеми и е доста пъргав междувпрочем. Позволява избиране на местоположение между 5 държави безплатно, без регистрация.

@xbmcbg - благодаря за скрийншота.

Отговор
При мен надеждността на безплатният VPN на Opera e под 5% - "you get what you pay for"  Big Grin

[Изображение: connecting.png]        [Изображение: unavailable.png]
It's not my job to blow sunshine up Your ass.

Отговор

Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
Wink Година първа за Коди Фен Форум Majide 2 1,811 29-12-2016, 22:31
Последна публикация: ZZlatev

Отваряне на:

Browsing: 1 гост(и)