Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fusion na Beelink MiniMXIII
#1
Здравейте, момчета! Преди около седмица ми попадна един тв бокс, а именно Beelink MiniMXIII. Поиграх си, инсталирах разни приложения, Коди и всичко е супер. Едва вчера настроих Fusion на Булсатком и установих някакъв странен проблем - каналите тръгват, но след около 10 сек започват адски да насичат и практически е негледаемо нищо... Всичко друго е 6 - Exodus na fullHD, Sportsdevil, всичко...Пробвах и wifi, и с кабел - същата работа.. Някой да се сеща за възможна причина? :/
Отговори
#2
Здрасти,

и аз имах същият проблем с едно MXQ, но тъй като го бях взел само за тест не успях да идентифицирам проблема до край.
Това, което осъзнах в едни момент, е че е свързано с настойките на видео декодирането (не мога да си спомня точно какво), но забелязах, че като променя някои от настройките каналите работят, но не всички.

Ако намериш решение пиши за да го има за референция тук, защото явно е нещо общо междзу боксовете
Отговори
#3
Тези боксове с коя версия на Kodi са? Ако са с 17.0 може да има проблем с неофициални добавки. Съветът ми е да качите 15.2 или 16.1.
Също така вижте на хардуерно ускорение, кои кодеци са включени.
Отговори
#4
Много пъти съм писал, че ефективна индивидуална помощ можете да получите само след като покажете лог файла, всичко останало е гадаене и двустранна загуба на време. 

В твоят случай можеш да приложиш 2 подхода:
1) да си конфигурираш advancedsettings.xml
2)да подмениш Андроид (можеш и да го запазиш и да инсталираш на външна SD карта втората OS) с OPEN/LIBRE ELEC неофициалните версиите за твоят бокс

ПП MXQ работи без никакви проблеми под Андроид с индивидуално конфигуриран Advancedsettings.xml (не е препоръчително да използвате готови файлове, а трябва да си го изчислите сами съгласно свободната ви памет и скоростта на Интернета ви), също така и с всичките варианти на ELEC OS. Не е необходимо да променяте нищо в стандартната конфигурация на хардуерното му ускорение.
Отговори
#5
Здравейте отново, боксът си е с Android 5.1 и Kodi 16.1, така си беше. Почовърках се из настройките и на принципа проба-грешка установих, че като изключа всички видове Хардуерно ускорение от подраздела "Видео", нещата се оправят и върви без грешка. Wink
Отговори
#6
Ееееее и аз да помогна веднъж. Smile
Отговори
#7
При не пак не иска върви 2 секунди и забива.МОЛЯ ПОМОГНЕТЕ
Отговори
#8
Тук помощ на никого не е отказана, но както вече ти написах в другата тема в която искаше помощ - за да се случи това ще ти се наложи да ни покажеш Log file
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Fusion Box с Android IR remote Topper 4 5,994 18-08-2019, 20:13
Последна публикация: kraflo

Отваряне на: