Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
KODI на WEBOS ?
#1
Здравейте, до колкото разбирам коди вече копилиран за webos и се тества. Някой от форума да ли го е тествал ?
Отговори
#2

Инсталирате ръчно/Sideload извън магазина за приложения, защото все още няма официално стабилно издание.

Впечатления не мога да дам, защото съм на външни устройства през HDMI.  TV-тата ми са дискънектнати, за да не пращат телеметрия към кораба-майка, а външните ми "боксове"/HTPC са с чист Линукс (не-Андроид), без Adware и Spyware.

Ако някой има TV LG и е пробвал Коди директно на него, нека изкаже впечатления в помощ на @smokey2750.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
#3
Опитах се да го инсталирам от флашка… ама нещо не ми се получи,защото на телевизора нямаше file manager. Някой,ако знае как мога да го инсталирам да сподели.
Отговори
#4
(05-07-2023, 08:32)Zvez написа: Опитах се да го инсталирам от флашка… ама нещо не ми се получи,защото на телевизора нямаше file manager. Някой,ако знае как мога да го инсталирам да сподели.


Първият вариант е през "Developer Mode app" , инфо как става активацията може да се прочете ТУК .
Другия начин е да се инсталира "Homebrew Channel" /алтернатива на LG магазина/.... от който можеш да си инсталираш YouTube AdFree , както и други неофициални благинки. 
Разбира се основното нещо което дава е пълен РУТ достъп до файловата система и свободата да се експериментира на воля Smile  , стига всеки да знае и да разбира какво прави.
Информация в нета има на доста места, за четене - ТУК    за гледане - ТУК
На компютъра се инсталира "WebOS Dev Menager" и през него ще имаш връзка със Телевизора .
Ще можеш да качваш/инсталираш, изтриваш всякакви неофициални приложения разширението на които е .ipk 

П.С. Фен съм на LG , имам 4 ТВ и всички са рутнати.
Не, че ми е нужно, но за спорта инсталирах Kodi, всичко премина успешно...даже се появи иконата Smile
След стартирането се появява буут анимацията на NEXUS , след което крашва....
Отговори
#5
(05-07-2023, 11:28)rtk написа:
(05-07-2023, 08:32)Zvez написа: Опитах се да го инсталирам от флашка… ама нещо не ми се получи,защото на телевизора нямаше file manager. Някой,ако знае как мога да го инсталирам да сподели.


Първият вариант е през "Developer Mode app" , инфо как става активацията може да се прочете ТУК .
Другия начин е да се инсталира "Homebrew Channel" /алтернатива на LG магазина/.... от който можеш да си инсталираш YouTube AdFree , както и други неофициални благинки. 
Разбира се основното нещо което дава е пълен РУТ достъп до файловата система и свободата да се експериментира на воля Smile  , стига всеки да знае и да разбира какво прави.
Информация в нета има на доста места, за четене - ТУК    за гледане - ТУК
На компютъра се инсталира "WebOS Dev Menager" и през него ще имаш връзка със Телевизора .
Ще можеш да качваш/инсталираш, изтриваш всякакви неофициални приложения разширението на които е .ipk 

П.С. Фен съм на LG , имам 4 ТВ и всички са рутнати.
Не, че ми е нужно, но за спорта инсталирах Kodi, всичко премина успешно...даже се появи иконата Smile
След стартирането се появява буут анимацията на NEXUS , след което крашва...

Опита ли на друг телевизор ?
Отговори
#6
(24-07-2023, 18:55)smokey2750 написа: Опита ли на друг телевизор ?

Когато имам нужда от Коди, превключвам на Андроид устройсво, за това и не съм пробвал на други ТВ.


P.S. Оказа се, че има възможност за нормално ползване на Коди , инсталирано на ТВ LG .....
Върви перфектно , но има една подробност .... за момента работи само на тези със WebOS 4.0 и нагоре !  
Отговори
#7
Здравейте инсталирах Коди на LG телевизор, работи прекрасно, но не отваря някои субтитри основно от БГ субс. Някои ги сваля за други дава грешка в добавката. Може ли да се отстрани тази неприятност?

Телевизора е C2 webos22 не знам как да кача снимка...
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
Brick Следващата версия на Kodi {нещата, които не ви казват} Majide 50 67,341 11-02-2024, 21:28
Последна публикация: Majide
  Рестартиране на Kodi 18.5 @Ubuntu отдалечено Topper 17 14,812 28-02-2020, 11:59
Последна публикация: Topper
Wink Проблем с инсталирането на приложението Kodi jordanandonov 3 7,108 01-06-2017, 02:37
Последна публикация: zdravkos
  MySQL & Kodi zdravkos 9 17,134 12-10-2016, 01:13
Последна публикация: Topper
  Kodi забива след 3-4 ч часа на darko85 2 6,896 28-03-2016, 01:23
Последна публикация: darko85

Отваряне на: