!!! ВАЖНО !!!

1) Във връзка с превенцията на зачестилите СПАМ теми във форума, паролите на всички потребители бяха автоматично инвалидизирани на 22 Май 2024 14:20 ч.. За да възстановите своята парола (и създадете нова), моля използвайте опцията за забравена парола тук.
2) Ако акаунта ви е "баннат", без да знаете защо, вероятно от ваше име са публикувани СПАМ съобщения.
Съжаляваме за причиненото неудобство. При проблеми с възстановяването на паролата или баннати акаунти, моля пишете на kodibg в гмаил.ком или във Фейсбук страницата на КодиБГ Форум тук

Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Filmix
#1
Здравейте,
Имам следния проблем с коди: Лаптопът ми е Lenovo 540p, Winows 10. Използвам добавката Filmix v1.4.4. След като пусна някакъв филм, коди замръзва винаги след 15-20 секунди. Променял съм настройките за хардуерно ускорение и всички допълнителни вариации като: DVXA, Software, Pixel Shader. В някои случаи при смяната на тези настройки успявам да изгледам целия филм, но при нов избор на филм отново коди омега 21 отново замръзва. Проблемът е само при добавката Filmix под Windows 10, Windows 11. Под линукс и макинтош си работи нормално. Затова пиша в този раздел за операционна система Windows.
Отговори
#2
Information 
Страница за докладване на бъгове относно добавката Filmix > ТУК
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори


Отваряне на: