Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Проблем с fusion
#1
Здравейте 
Нов съм във форума, но съм чел и научил много за коди от тук
Проблема ми е със fusion, преди известно време започна много често да буферира. Дейнсталирах цялата програма на коди, и я сложих пак. Продължава да го прави
Та ще може ли някой съвети, понеже ще заминавам за чужбина и ми се иска да го използвам
Благодаря предварително
Отговори
#2
Ако ти буферира погледни си Аdvancedstitings.xml файла http://kodi.wiki/view/Advancedsettings.xml Булсат няма рестримъри в чужбина и там положението е доста по-зле.
Ако искаш да гледаш в чужбина без проблеми ще ти се наложи да се ориентираш към някой от другите доставчици който има рестримъри и каналите им работят стабилно (Neterra/MyTv).
Отговори
#3
Аз имам подобен проблем,но не мога да намеря решение.Гледам Фокс,примерно и след известно време започва да насича и буферира.Оказва се ,че започва да ми товари процесора и от там идва лага.Погледни и при теб как е натоварването,в момент на насичане.
Отговори
#4
(23-04-2016, 13:46)xbmcbg написа: Ако ти буферира погледни си Аdvancedstitings.xml файла http://kodi.wiki/view/Advancedsettings.xml Булсат няма рестримъри в чужбина и там положението е доста по-зле.
Ако искаш да гледаш в чужбина без проблеми ще ти се наложи да се ориентираш към някой от другите доставчици който има рестримъри и каналите им работят стабилно (Neterra/MyTv).

Аз съм в Германия и такива проблеми имам много рядко. Забелязал съм, че най-вече става в Петък и Събота вечер когато явно трафика на моя доставчик е по-натоварен. Решение обаче няма... Sad Като накъсва пускам да гледам от друг канал, което обаче за някои предавания не става.
Kodi 16.1 (т.е. myKodi 16.1) на QNAP  Cool
Kodi 16.1 на Windows 10
Отговори
#5
Малко  туикчета за линукс потребителите.
За  ползвателите на  линукс може да пробвате  няколко неща ако ви буферира
1. Туиквате си настройката за интернет като zа целта отваряте една конзолка  и слагате следния код вътре
 
sysctl net.core.rmem_default net.core.rmem_max net.core.wmem_default net.core.wmem_max

Цифрите които ви се появяват са текущата настройка,която трябва да промените със следните във файла
/etc/sysctl.conf Просто поставете  най отдолу във файла. След това рестартирайте компютъра.
 net.core.rmem_default = 8388608
net.core.rmem_max = 16777216
net.core.wmem_default = 8388608
net.core.wmem_max = 16777216
2. Може да си пуснете един MTU тест http://www.letmecheck.it/mtu-test.php и да проверите оптималната настройка след което да я сложите в рутера си .
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Проблем с Коди RAKCHO 16 1,341 , 15:56
Последна публикация: rtk
  Проблем с Bulsatcom Fusion tv след ъпдейта от 2024 година eurii 3 124 15-04-2024, 15:07
Последна публикация: eurii
  Kodi проблем с торенти FS 4K Max crusheraaa 14 2,949 02-04-2024, 13:17
Последна публикация: Aashvi78
Wink Проблем с Kodi за AppleTV undeath 4 1,251 29-02-2024, 05:07
Последна публикация: sarika78
  Проблем с субтитри kaneto007 3 484 21-02-2024, 17:21
Последна публикация: martinstz

Отваряне на: