Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
EON PVR клиент
#1
Video 
EON PVR клиент*

/ *Всички PVR TV клиенти за Коди са бинарни плъгини т.е. компилират се в отделни разновидности за конкретна операционна система и разрядност на процесорните инструкции... Един build е за ОС *** с x86 процесор, а съвсем друг build е за ОС *** с ARM процесор и т.н. за всички от измежду поддържаните платформи. Повечето PVR клиенти са официални и можете да си ги инсталирате директно от официалното хранилище, вградено в Коди. Някои обаче, създадени от трети лица (какъвто е този случай) се инсталират ръчно от ZIP файл или от допълнително външно хранилище. /

[Изображение: eontv.png]

Налице е PVR Client за услугата EON TV. Vivacom е измежду поддържаните оператори, използващи тази платформа. Официалната тема за разработка и поддръжка на модула е ТУК в kodinerds,  а в тази тема на български в Коди Фен Форум България, можете да изказвате своите впечатления и да обменяте опит с други потребители на модула EON PVR клиент за Коди Медия център.

Страница на проекта в Github: https://github.com/nirvana-7777/pvr.eon

П.С: За момента в темата в kodinerds има готови build-ове за Linux и за Android. Потвърдено е, че работят.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
#2
Тествано и РАБОТИ! На Андроид телевизор с КОДИ 20! Има всички функции! Smile

П.П. Знае ли се дали засича брой устройства работещи едновременно? Дали има лимит? -ДА

TEST: на телевизор андроид и два стика като ги пусна едновременно вървят, но ако си пусна и телефона през мобилното приложение (4то устройство), то едното устройство спира...т.е. засича броя на устройствата (до 3 броя едновременно)...
Отговори
#3
(03-08-2023, 18:14)Tabctrl написа: Тествано и РАБОТИ! На Андроид телевизор с КОДИ 20! Има всички функции! Smile

П.П. Знае ли се дали засича брой устройства работещи едновременно? Дали има лимит? -ДА

TEST: на телевизор андроид и два стика като ги пусна едновременно вървят, но ако си пусна и телефона през мобилното приложение (4то устройство), то едното устройство спира...т.е. засича броя на устройствата (до 3 броя едновременно)...

БНТ 1,2,3,4 и НОВА работят ли при вас ?
Какво визирате под "Има всички функции" ?Може да се пусне предаване от начало и може да се пусне старо предаване (до 24ч.), превъртане на предаване напред/назад е невъзможно(поне при мен), моля поправете ме ако греша.
Отговори
#4
Всички канали работят, които са ти включени в абонаментния план. Преди да пуснеш някой канал изчакай клиента да зареди всичката информация. Можеш да я следиш горе в десния ъгъл при стартирсне на програмата. Превъртането напред и назад се случва, но много трудно не е като при филм... Написал съм, че всичко работи, защото на практика е така, но имай на предвид, че в момента се разработва и се надяваме на повече и по-качествени функционалности в бъдеще!
Отговори
#5
(07-08-2023, 13:09)Tabctrl написа: Всички канали работят, които са ти включени в абонаментния план......

При мен и при много други хора гореспоменатите канали също не работят, включително Ring HD, HBO и Cinemax каналите .... въпреки, че през приложението от телефона този проблем го няма. 
Радио каналите също не работят .
Не знам на какво се дължи това, но съм тествал на 3 различни устройства, 2 сертифицирани и 1 "китайче" и все удрям на камък.
Отговори
#6
Интересно... тествах го на два различни пакета на ЕОН и всичко е точно... Аз ползвам версията 20.6.1 ?
Отговори
#7
В прозореца device serial какво се попълва?
Отговори
#8
Не се попълва нищо то се генерира автоматично.
Отговори
#9
(09-08-2023, 12:12)Tabctrl написа: Не се попълва нищо то се генерира автоматично.

Благодаря!
Отговори
#10
и при мен не всички канали работят.През VPN тръгват някои, но платените не работят и в двата режима.
Отговори


Отваряне на: