Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Проблем с Kodi за AppleTV
#1
Wink 
Здравейте, 

Имам Apple Tv 4K на което имам инсталирано kodi 19 през https://www.koditvbox.tv/ с платен абонамент. И понеже съм тотален аматьор с тези работи въпроса ми е следния: Има ли някой (за предпочитане в София) който да инсталира всички тези добавки (филми телевизия) приложения и т.н. срещу заплащане разбира се. 
Бих бил благодарен за контакти. Плащам като арабин  Big Grin
Благодаря
Поздрави
Отговори
#2
На драго сърце бих Ви помогнал, но за съжаление не знам, кога ще имам път към София!
Дано има софиянци във форума, които да откликнат!
Успех!
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
#3
(15-06-2023, 00:34)martinstz написа: На драго сърце бих Ви помогнал, но за съжаление не знам, кога ще имам път към София!
Дано има софиянци във форума, които да откликнат!
Успех!

По принцип нямам никакъв проблем да го изпратя. Може ли някакъв контакт за да не спамим тук.

Благодаря!
Отговори
#4
Здравейте , и аз срещам затруднение с инсталацията на mac mini . Ако може някой да помогне , ще се почерпя много ! Smile
Отговори
#5
It seems there's an issue with Kodi on AppleTV. This could be due to compatibility issues or a glitch in the app itself. Have you tried reinstalling or checking for updates? Hopefully, a solution surfaces soon!
PM kisan status
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Проблем с Коди djzmei 4 3,246 19-02-2026, 17:48
Последна публикация: djzmei
  kodi.tv forum профилактика Zvez 7 2,112 17-01-2026, 19:44
Последна публикация: Zvez
  Проблем с Kodi и Zamunda Kose 3 3,989 20-08-2025, 12:37
Последна публикация: martinstz
  Аудио настройки на Kodi vipersas71 0 997 13-07-2025, 21:09
Последна публикация: vipersas71
  Проблем при разчитане на .zip файл sdimitrovv 3 2,637 18-05-2025, 01:22
Последна публикация: sdimitrovv

Отваряне на: