Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Elementum (Permission denied) 13
Моля, за помощ.

От няколко дена ми се случва следното:
Стартирам Елементум, отивам в TV Shows -> My Progress -> избирам си серията -> намира ми торенти, но като избера, който и да е торент, в горния десен ъгъл ми изиписва Resolving Magnet Link и след малко ми излиза грешка "One or more items failed to play. Check the log fo more information about this message." При избор Zelka излиза прозорчето, че започва да сваля, но си седи на 0%.
Проблема го прави, не само в TV Shows, но и в Movies, и не само в Елементум, а и като опитам да гледам през добавките на Zamynda и Arena.
Отговори
(30-01-2021, 17:06)sapiora написа: Моля, за помощ.

От няколко дена ми се случва следното:
Стартирам Елементум, отивам в TV Shows -> My Progress -> избирам си серията -> намира ми торенти, но като избера, който и да е торент, в горния десен ъгъл ми изиписва Resolving Magnet Link и след малко ми излиза грешка "One or more items failed to play. Check the log fo more information about this message." При избор Zelka излиза прозорчето, че започва да сваля, но си седи на 0%.
Проблема го прави, не само в TV Shows, но и в Movies, и не само в Елементум, а и като опитам да гледам през добавките на Zamynda и Arena.

Ако го прави на точно определен сериал, може би няма достатъчно сийдъри .
Иначе преди малко пробвах сериала "Военни престъпления" и през Елементум и през Замунда, няма никакви проблеми.
Виж също дали си ъпдейтнал Elementum до 0.1.66m
Отговори
Проблема го прави, не само в TV Shows, но и в Movies, и не само в Елементум, а и като опитам да гледам през добавките на Zamunda и Arena.

Актуализиран съм до Elementum 0.1.66m.
Отговори
Elementum 0.1.66m спря да зарежда от Замунда,само от Арена и Зелка.Някой с подобен проблем.Дирекно от адона на замунда нямам проблем.
Отговори
Към "stefande" и "sapiora"  .......  Elementum 0.1.66m 
Никакъв проблем подобен на вашите
Изпробван на Windows и Android , Kodi 18.6

P.S. Елементум не намира магнет линкове от Zamunda , реално наистина има някакъв проблем, но е само при OS Android

[Изображение: 0be21027-75ed-4eb5-977d-45107959df1b]

[Изображение: c7cdc916-2952-4c75-ae0b-9860200de442]
Отговори
(31-01-2021, 15:49)rtk написа: Към "stefande" и "sapiora"  .......  Elementum 0.1.66m 
Никакъв проблем подобен на вашите
Изпробван на Windows и Android , Kodi 18.6

P.S. Елементум не намира магнет линкове от Zamunda , реално наистина има някакъв проблем, но е само при OS Android

[Изображение: 0be21027-75ed-4eb5-977d-45107959df1b]

[Изображение: c7cdc916-2952-4c75-ae0b-9860200de442]

Явно трябваше да спомена че го прави на 3 андроид бокса на които вървеше до преди седмица.
Отговори
При мен също е така. Ще чакаме актуализация.

Проблем, който сега излезе е, че реших да върна фабричните настройки на kodi и сега не мога да инсталирам много неща. Казва ми, че The dependency on script.module.idna version 2.6 could not be satisfied.

Отново моля за помощ.

Kodi 18.9 се ползва на Андроид Тв.
Отговори
rtk, благодаря! Разбрах, че нямаш такъв проблем, но на мен това не ми върши работа.
Отговори
"One or more items failed to play. Check the log fo more information about this message."

Не мислите ли, че ако дадете лог-файл ще стане по-лесно?Дори създателя на добавката
няма какво да направи ако този проблем не съществува при него...освен да гадае...
Отговори
Прав си. Нямам никаква идея как да извадя log file от Андроид ТВ. Ще се поразровя да видя как да стане? Тъй като не съм сигурен дали създателя на добавката я поддържа, имаш ли съвет към кой да изпратя този файл?
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  1337x не работи с Elementum Burst angryniko 12 1,580 05-03-2024, 13:28
Последна публикация: m1TeT0
  Грешка в Elementum Elanooo 3 1,697 12-03-2023, 23:20
Последна публикация: martinstz
  Elementum + trakt calendars ZZlatev 0 676 26-01-2023, 15:34
Последна публикация: ZZlatev
  Elementum: Bad ststus getting top .......Trakt shows: 503 eleena 1 1,091 15-12-2022, 12:13
Последна публикация: Topper
  Elementum installation failed johnbaker 4 2,673 26-07-2022, 12:58
Последна публикация: johnbaker

Отваряне на: