Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Проблем с адон Balkan green
#11
(15-10-2021, 12:21)ROBERT написа: Успях да влезна в стандартното меню на Коди като промених облика на интерфейса. Интересното обаче е, че ми дава всички инсталирани добавки свързани с "Balkan green" и нито една от преди това инсталираните в Коди. Съществува ли вариант при тази ситуация да ги визуализирам и тях защото те са инсталирани, но не се виждат в менюто?

Ако си инсталирал добавката с отметка "чиста инсталация" , всички стари адони са изтрити и ще трябва да ги инсталираш наново.
Провери си в "Моите добавки" както те посъветва Марто, може да са там и просто да са деактивирани .
Отговори
#12
Да,оказва се, че при чиста инсталация на сръбската добавка всички останали адони са изтрити, липсват и в "Моите добавки". При тази ситуация нямах друг вариант освен да преинсталирам Коди отново. Направих го, инсталирах си добавките ползвани до сега които вече работят на 18.9 и ще разучавам може ли сръбската добавка да се инсталира без да трие останалите. Благодаря на всички за съдействието!
Отговори
#13
Здравейте,
дали някой може да сподели, ако има zip файла на green? От доста време ми искаше ъпдейт, но аз все отлагах и накрая се оказа , че хранилищетото им го няма, защото решили да стават платени. Та ако някой го има или знае от къде да го сваля ще съм благодарен. Имам го исталирано на друго място( android tv box), но не знам как да го сваля(ако става от там) или някак да клонирам Кодито.
Благодаря.
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
Wink Проблем с Kodi за AppleTV undeath 4 1,119 29-02-2024, 05:07
Последна публикация: sarika78
  Проблем с субтитри kaneto007 3 347 21-02-2024, 17:21
Последна публикация: martinstz
  Проблем с Коди RAKCHO 11 898 19-02-2024, 21:08
Последна публикация: Majide
  Проблем с мрежата за интернет ROBERT 9 3,633 12-01-2024, 18:18
Последна публикация: sarika78
  Проблем с Kodi и Zamunda Kose 1 549 19-12-2023, 16:34
Последна публикация: martinstz

Отваряне на: