Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
YouTube
#1
Имам проблем с тубата в коди,излиза някакъв код които да въведа в браузъра,въвеждам го и не мога да се регистрирам.Това да не е в връзка с пиратите?
Отговори
#2
Video 
Официалната тема за plugin.video.youtube, може да откриете ТУК, а тази тема е предназначена за дискутиране на български език относно настройките и проблемите при тази Kodi добавка.

[Изображение: 2hquul4.png]

Как да подкараме приставката да работи нормално?
  • Ако имате инсталирана предишна версия, използвайте в нея бутона "Изход" за да се отпишете от своя YouTube(Google) акаунт - вижте картинката!!! Ако при вас липсва тази опция, ще се наложи ръчно да изтриете конфигурационния файл, намиращ се в /директориязаданнинакоди/userdata/addon_data/plugin.video.youtube/       Файла се казва settings.xml
  • Изтеглете ръчно последната налична версия (силно препоръчително) и я инсталирайте върху старата
  • Влезте в добавката и следвайте съветника за настройки(не го отказвайте). За активиране на добавката ще трябва да се впишете през браузър на два пъти в своя YouTube(Google) акаунт, иначе няма да работи пълноценно.
Версия 5.1.20.4 има отделен таб с настройки за API Keys т.е. можете да поставите ваши собствени, за да не ви блокира добавката, ако бъдат превишени дневните лимити на фабрично-вложените ключове.

П.С: Добавката за YouTube се използва косвено в много други български и чуждестранни добавки за Kodi и ако тя не работи нормално, останалите също ще се влияят от това.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
#3
При мен не работи функцията "Related videos"
Отговори
#4
При мен работи функцията "Сродни видеоклипове" (ползвам добавката на български). Инсталирал съм ръчно последната версия 5.1.20.4 от линка, посочен по-горе.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
#5
Официалната тема вече е с нов адрес -> тук.
За съжаление в официалното репо на Коди все още броди духът на youtube адона (и то вече тотално неработещ). 
За щастие хората работещи по новата версия пуснаха репо, което позволява автоматични ъпдейти и ще може да се ползва докато адона бъде преместен в официалното Коди репо.
Отговори
#6
Опитай няколко пъти Smile
Отговори
#7
Да тогава се получава
Отговори
#8
Грешка при възпроизвеждане

Не са открити видео потоци?

Коди 16 нова инсталация
Отговори
#9
galcho, ти да не би да си водиш дневник като използваш форума за негов носител Big Grin
Пишеш нещо и след това си отговаряш сам  Cool
Отговори
#10
Опитвах се да дам повече информация за проблема,малко смешно се е получилоSmile
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
Question Промяна на скоростта на плейване като във VLC, Youtube, възможно ли е? kiliev 3 4,173 04-01-2019, 23:48
Последна публикация: omer
  Клипове с възрастово ограничение в YouTube ivanhoe.bg 9 8,731 27-07-2018, 23:05
Последна публикация: ivanhoe.bg
  Влизане в акаунт "youtube" ? cosera 10 15,631 22-12-2016, 01:43
Последна публикация: Di40

Отваряне на: