Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Пикони за Булсатком Фюжън
#1
Photo 
Здравейте,
Понеже булсатком не си поддържат пиконите за фюжъна направих една сборка със цветни лога за всички канали.Имената са точно така както са в плейлиста на доставчика за да се виждат от плеърите (единствено 7/8 TV не можах да "излъжа", защото името на файла не може да съдържа специални символи).Тествани са с IPTV Simple client в Коди и TiViMate за Андроид.

Снимка1   Снимка2   >>>СВАЛИ<<<
Отговори
#2
(08-05-2021, 18:08)fidy написа: Здравейте,
Понеже булсатком не си поддържат пиконите за фюжъна направих една сборка със цветни лога за всички канали.Имената са точно така както са в плейлиста на доставчика за да се виждат от плеърите (единствено 7/8 TV не можах да "излъжа", защото името на файла не може да съдържа специални символи).Тествани са с IPTV Simple client в Коди и TiViMate за Андроид.

Снимка1   Снимка2   >>>СВАЛИ<<<

Пиконите в добавката на Булсат нямат нищо общо с тях. Преди време аз си играх да ги поддържам и съм ги качил на собствен сървър, откъдето добавката ги зарежда, но от доста време насам не съм ги обновявал, понеже не ползвам добавката и поради това някои ги има, други не. Някой ден, ако ми се занимава с тях, може да ги огледам и да ги обновя и попълня, но не съм убеден, кога ще стане това!
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори


Отваряне на: