Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Addon за децата
#1
Kidamom (Ekids) отдавна пропадна, а сега гледам, че кризата е ударила и BubaPlay. Има нужда от подобна услуга в България и засега очаквам SuperToons+ да стартира (ако и дали) за да видим колко content ще предоставя. Voyo също е много беден откъм съдържание и това няма да се промени. Добавката ми за Vatim все още не работи за Коди 19, защото ми трябва помощ за да я оправя. Повечето (да не кажа и всички) видеа вече изискват влизане с акаунт и именно там имам проблем с вписването през python3. Ако можете да ми помогнете за това, ще мога до няколко дни да публикувам работеща версия.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
#2
(16-07-2021, 13:33)Majide написа:
Kidamom (Ekids) отдавна пропадна, а сега гледам, че кризата е ударила и BubaPlay. Има нужда от подобна услуга в България и засега очаквам SuperToons+ да стартира (ако и дали) за да видим колко content ще предоставя. Voyo също е много беден откъм съдържание и това няма да се промени. Добавката ми за Vatim все още не работи за Коди 19, защото ми трябва помощ за да я оправя. Повечето (да не кажа и всички) видеа вече изискват влизане с акаунт и именно там имам проблем с вписването през python3. Ако можете да ми помогнете за това, ще мога до няколко дни да публикувам работеща версия.

Пробвай така (което не ти трябва от import го махни и за username и userpass сложи, каквото ти трябва):
Код:
import re
import sys
import urllib
try:
    import urllib2
except:
    pass

import base64
import os
import codecs
import unicodedata
import time
import json
import requests
import urllib3
from bs4 import BeautifulSoup

UA = 'Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; Win64; x64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/85.0.4183.83 Safari/537.36'
headers_new = {'user-agent': UA}

s = requests.Session()

LG = 'http://vatim.xyz/Account/Login'
r = s.get(LG, headers=headers_new)

matcht = re.search('<input name="__RequestVerificationToken" type="hidden" value="(.+?)" />', r.text)

rvt = matcht.group(1)

values = {'__RequestVerificationToken' : rvt,
          'email' : username,
          'password' : userpass }

r = s.post(LG, data=values, headers=headers_new)
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
#3
Стана! Благодаря ти. А имаш ли идея въпросната сесия "s" как да я поддържам/препредавам между различните функции в кода?  Например в началото логвам потребителя и без значение в кое подменю е и какво разглежда, да си остава логнат през същата сесия и да не се налага да го логвам наново.
[Изображение: notrobosmall.jpg]
Отговори
#4
(17-07-2021, 10:36)Majide написа: Стана! Благодаря ти. А имаш ли идея въпросната сесия "s" как да я поддържам/препредавам между различните функции в кода?  Например в началото логвам потребителя и без значение в кое подменю е и какво разглежда, да си остава логнат през същата сесия и да не се налага да го логвам наново.

Честно да ти кажа, не съм се интересувал! Smile 
Сега гледам в добавката на Замунда как е:
Код:
self.__s = requests.Session()
self.__do_login()
def __do_login(self):
- тук става логването и там има, ако всичко е ОК - self._use_log = True и се затваря функцията с return True

Може би, там някъде е разковничето. Ако искаш прегледай кода на zamunda.py в добавката за Замунда, че може и нещо да изтървам.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  [УРОК] Как да създадем video addon за Kodi Media Center Majide 50 69,188 26-10-2022, 22:00
Последна публикация: daido
Bug Inputstream Adaptive Addon Majide 2 4,505 02-12-2018, 00:01
Последна публикация: Majide
Lightbulb Fork на Addon. Защо и Как? Majide 8 10,988 12-04-2017, 21:35
Последна публикация: Majide
Lightbulb Как да номерираме версията на Kodi addon? Majide 0 2,699 09-04-2017, 17:00
Последна публикация: Majide

Отваряне на: