Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Проблем с Exodus и подобни
#1
Здравейте,

нов съм във форума. Ако бъркам секцията моля за извинение. Ако темата не отговаря на някое правило също.

На кратко - от втората половина на Октомври Exodus Redux ми направи проблем. Открива сорсовете на видеото. (броя им е намалял драстично), когато му дадеш "play" завърта, избира си подходящия сорс, дава означение че зарежда и ще пусне видеото, след което премигва и изхвърля в списъка.

Пробвах Exodus, Placenta, Gaia и още няколко подобни, но резултата е същия. Neptune Rising работи бих казал частично - не зарежда HD стриймове, не му работи търсенето, няма възможност да се активира TRAKT.

Някой може ли да ме насочи какъв е проблема и как може да бъде решим.

Разумен като цена сървис също е ок на теория.
Отговори
#2
(04-12-2019, 14:31)painmaster написа: Здравейте,

нов съм във форума. Ако бъркам секцията моля за извинение. Ако темата не отговаря на някое правило също.

На кратко - от втората половина на Октомври Exodus Redux ми направи проблем. Открива сорсовете на видеото. (броя им е намалял драстично), когато му дадеш "play" завърта, избира си подходящия сорс, дава означение че зарежда и ще пусне видеото, след което премигва и изхвърля в списъка.

Пробвах Exodus, Placenta, Gaia и още няколко подобни, но резултата е същия. Neptune Rising работи бих казал частично - не зарежда HD стриймове, не му работи търсенето, няма възможност да се активира TRAKT.

Някой може ли да ме насочи какъв е проблема и как може да бъде решим.

Разумен като цена сървис също е ок на теория.

С коя версия на Exodus пробваш? Актуалната е 8.3.1 и там няма проблеми:

[Изображение: 2.jpg]

[Изображение: 3.jpg]
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
#3
Отново пробвах да инсталирам Exodus 8.3.1

резултата е същия. започва да зарежда стрийма, примигва и изхвърля. Резултата е същия и под Win10, и на Андроид тв
Отговори
#4
(04-12-2019, 15:26)painmaster написа: Отново пробвах да инсталирам Exodus 8.3.1

резултата е същия. започва да зарежда стрийма, примигва и изхвърля. Резултата е същия и под Win10, и на Андроид тв

Ако можеш, прати лог файла. Иначе само можем да гадаем Smile 
При мен работи, както виждаш от снимките.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
#5
(04-12-2019, 17:49)martinstz написа:
(04-12-2019, 15:26)painmaster написа: Отново пробвах да инсталирам Exodus 8.3.1

резултата е същия. започва да зарежда стрийма, примигва и изхвърля. Резултата е същия и под Win10, и на Андроид тв

Ако можеш, прати лог файла. Иначе само можем да гадаем Smile 
При мен работи, както виждаш от снимките.

това трябва да е лог файла

коди лог
Отговори
#6
здравейте, след последния ъпдейт нещо спря да бачка exodus,намира стримовете ( и платените ) но не може да възпроизведе нищо, казва няма свободен стрийм!
Отговори
#7
(30-08-2020, 19:19)gojko написа: здравейте, след последния ъпдейт нещо спря да бачка exodus,намира стримовете ( и платените ) но не може да възпроизведе нищо, казва няма свободен стрийм!
Сега излезе някакъв ъпдейт на добавката. Пробвай да я обновиш и виж как ще се държи. Версията е 8.6.4.
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
#8
(01-09-2020, 17:28)martinstz написа:
(30-08-2020, 19:19)gojko написа: здравейте, след последния ъпдейт нещо спря да бачка exodus,намира стримовете ( и платените ) но не може да възпроизведе нищо, казва няма свободен стрийм!
Сега излезе някакъв ъпдейт на добавката. Пробвай да я обновиш и виж как ще се държи. Версията е 8.
Пак не стана, изтрих го кодито и наново го инсталирах и тръгна!
Отговори
#9
(02-09-2020, 10:54)gojko написа:
(01-09-2020, 17:28)martinstz написа:
(30-08-2020, 19:19)gojko написа: здравейте, след последния ъпдейт нещо спря да бачка exodus,намира стримовете ( и платените ) но не може да възпроизведе нищо, казва няма свободен стрийм!
Сега излезе някакъв ъпдейт на добавката. Пробвай да я обновиш и виж как ще се държи. Версията е 8.
Пак не стана, изтрих го кодито и наново го инсталирах и тръгна!
Явно нещо се е било омазало Smile
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
Wink Проблем с Kodi за AppleTV undeath 4 1,119 29-02-2024, 05:07
Последна публикация: sarika78
  Проблем с субтитри kaneto007 3 347 21-02-2024, 17:21
Последна публикация: martinstz
  Проблем с Коди RAKCHO 11 899 19-02-2024, 21:08
Последна публикация: Majide
  Проблем с мрежата за интернет ROBERT 9 3,633 12-01-2024, 18:18
Последна публикация: sarika78
  Проблем с Kodi и Zamunda Kose 1 550 19-12-2023, 16:34
Последна публикация: martinstz

Отваряне на: