Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Partition Manager за Android
#1
Здравейте,ъпгрейднах си бокса на 9 (X96 mini),но след това ми се изгуби около половината памет (около 8 Гб). Въпроса ми е може ли някой да каже програмка за форматиране на дяловете и намиране на скритото място за съхранение, нещо от рода на partition magic ?
Отговори
#2
(23-04-2020, 12:48)nikolaypenev написа: Здравейте,ъпгрейднах си бокса на 9 (X96 mini),но след това ми се изгуби около половината памет (около 8 Гб). Въпроса ми е  може ли някой да каже програмка за форматиране на дяловете и намиране на скритото място за съхранение, нещо от рода на partition magic ?

Подозирам какво може да се е случило.....
Би ли качил снимки на бокса да го видим дали не е някой от "специалните".......най вече на долната част, там където има лепенка с MAC адреса
Отговори
#3
[Изображение: 15876539765163861336287410188667.jpg]
Ето
Отговори
#4
Бокса ти най вероятно е "реплика" 
Дори ме съмнява, че и процесора не е Amlogic S905W.
Бил е с "манипулиран" фърмуер който ти е показвал параметрите написани на лепенката.
Сега след префлашване си показва реалните 1GB RAM/*8GB flash
Вече доказах на един от членовете, подобно на тоя случай само , че с друг модел.
Ако може да направиш и още няколко снимки за да разберем дали твърдението ми е вярно.
Предполагам ще е от полза и на други потребители.
Скрийновете да са точно същите като моите за да може да направим сравнение /случайно разполагам с X96mini 2GB RAM/16GB ROM/
Снимките са от Коди от таба "СИСТЕМА/Инф.за системата"

[Изображение: X96mini.jpg]
Отговори


Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Android OS mickelangelo 9 8,443 06-04-2023, 10:54
Последна публикация: Alisha76

Отваряне на: