Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Acestream/Sopcast/Plexus
#21
Да, те ID -тата не са от много различни места.
Добре, пробвай с хардуерното ускорение. Пробвай с различните опции там. Ако не знаеш къде се намира пиши.
Отговори
#22
Къде се намират, рових из настройките на Коди ама...
Отговори
#23
Първо се увери, че си на видими настройки за експерти. След това Система=>Видео=>Ускорение
Виж и Възпроизвеждане=>Синхронизирай честотата на опресняване на екрана.
Отговори
#24
Изтегли си MX Player PRO и IPTV Pro последните версии  и си ги инсталирай на ТВ и няма да имаш грижи.
За това как да си правиш твои плейлисти погледни картинката по долу
[Изображение: Pleilist.png]
Разбира се за да ги подкараш е нужно да си инсталираш и активираш Ace stream Engine !
Отговори
#25
В Коди  Settings/Player Settings/Adjust display refresh rate - Always  и  Sync playback to display - ON
Увеличих и буфера Live в  Ace Stream Engine и май вече всичко е на ред  Cool.
Отговори
#26
Това дето си направил няма нищо общо със буфера на ацестреам да знаеш.
1-то е да се съобразява Коди със рефреш рейта на монитора тука са ти херци
2-то е видеото да ти се синхронизира със рефреш рейта на монитора и тука са ти херци
Размера на буфера е във секунди и е пряко свързан със това какво количество видео и аудио данни да свали и буферира. Ако ми дадеш логично обяснение как 60-те ти херца на монитора ще имат отражение върху предварително свалените и буферирани мегабайти си цар.

И накрая излиза ,че имаш едно стандартно закъснение заради хоповете до сорса на канала да речем 10-на секунди плюс да речем още 20 секунди буфер защото си го увеличил ти самия и в крайна сметка ако гледате един и същи мач комшията и ти ,той от сателита а ти от торента то ти ще видиш гола със най малко 30 секунди закъснение след него. За хора дето залагат на мачове тия секунди са много а за хора дето гледат филми и музика тия секунди не са от значение.
Отговори
#27
Алкатраз е абсолютно прав за всичко, както винаги Smile Аз обаче съм на мнение, че торент телевизията винаги си има няколко секунди забавяне. Според мен няма как веднъж сигнала да бъде свален от сателит чрез SAT>IP сървър, след това разделен на чънкове да стига едновременно със сигнала от сателит до приемник. Винаги този с Булсата ще вижда гола първи Smile Казвам го от личен опит. Съседът доста мачове ми прецака Smile
Отговори
#28
Ами нямам логично обяснение, но факт е че нещата се оправиха. Като върна настройките в първоначалното положение картината се разваля и започва пак да насича. Ако има някакво значение монитора не е 60 а 120Hz. При 576р, 720р никога съм нямал кахъри но не всички 1080р вървят гладко. Според вас от къде идва проблема? За сега това което направих работи, аз доволен Rolleyes.
Отговори
#29
(14-02-2018, 21:17)b_ignatov написа: Алкатраз е абсолютно прав за всичко, както винаги Smile Аз обаче съм на мнение, че торент телевизията винаги си има няколко секунди забавяне. Според мен няма как веднъж сигнала да бъде свален от сателит чрез SAT>IP сървър, след това разделен на чънкове да стига едновременно със сигнала от сателит до приемник. Винаги този с Булсата ще вижда гола първи Smile Казвам го от личен опит. Съседът доста мачове ми прецака Smile

А Булсат имат към 30 секунди закъснение от Виваком. И на мен комшиите ми прецакаха доста мачове Big Grin
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори
#30
Ако е истина, значи утре аз ще ги прецаквам по време на Лудогорец и Милан. Smile
Отговори


Отваряне на: