Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Помощ за Python Easy Html Parser - Elementum burst
#11
(03-07-2018, 15:35)barev написа: Ти последва ли съвета ми и отвори ли някой торент файл през браузъра?

Последвах съвета, отворих файл, поиска ми код за спам защита, въведох го и след това тръгна един път и пак умря. Мисля, че за Зелка оправих проблема и ще кача версия по-късно, но засега нямам време за Замунда, пък и там е малко по-засукано. Трябва да е през магнет линковете, а не през torrent и тогава го няма този проблем, а и също след магнетите трябва да се залепят едни custom trackers. Така успях да подкарам Зелката без да прави проблеми или поне за времето, през което тествах, нямаше дертове. При Замунда е по-особено, защото магнет линковете не са в основната страница, както при Зелка, а от иконката за магнет се отива в друга страница /magnetlink/download_go.php и там вече е магнет линка, та ще ми отнеме време и на мен да разбера html parser-а и да видя как да го измъкна от там. Ако си по-наясно с него, пробвай дали ще се получи.
Благодаря предварително и извинявай, че те занимавам, но си направил нещо, за което отдавна си мисля, че ще е хубаво някой да направи и сега малко ще те по тормозя, ако нямаш против, за да го подкараме, както му се полага!
Връзка с репо Mar33: 
http://martinstz.com/repo/repository.mar33-3.3.33.zip
Отговори


Съобщения в темата
RE: Помощ за Python Easy Html Parser - Elementum burst - от martinstz - 03-07-2018, 16:28

Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
Lightbulb Python 3 Majide 0 2,848 12-10-2019, 23:05
Последна публикация: Majide
  Помощ за плъгин Мисия моят дом ByJohnie 6 8,457 01-12-2017, 23:21
Последна публикация: ByJohnie
  Разархивиране на RAR архиви в python Majide 7 12,896 20-06-2017, 20:50
Последна публикация: Majide

Отваряне на: