Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bulsatcom + VPN + Kodi/Android TV или
#1
Здравейте,

от доста време следя темите за коди и булсатком/ може би 3 години вече, но напоследък или от както разработчикът на плъгина го направи само за linux/android, играчката стана голяма и досадна и най-вече не работи, затова реших да си набавя нужните неща, за да мога да гледам и да не се занимавам всеки ден с една и съща простотия (надявам се да ме разбирате..)!

Живея в Лондон и не мога да си закача чиния, затова се налага да гледам през интернет, обаче не всичко имам. Например липсват доста канали, някой от тях са блокирани заради европейски законти, други по други незнайни за мен причини ги няма в сайта на булсата.

Това, което имам в момента е:

- Акаунт на булсатком, на който се плаща и диема екстра пакетът,
- VPN сървър, през който да мога да гледам евентуално всички ТВ,
- Raspberry pi 2

Това, което сега се чудя е какво точно ми трябва, за да настроя тв-тата и да не се занимавам повече. Чета, че най-верочтно ми трябва някакъв бокс, който да подкарва андроид и коди и да ползвам плъгина, който авторът му го направи за андроид/линукс само?

Какъв бокс всъщност ми трябва, кой е най-добре да взема? Също така Fire TV (на Амазон) върши ли ми работа? Понеже знам, че на него коди върви. Или пък Chromecast на Гугъл? Имам и raspberry pi 2, ако върши някаква работа или пък не трябва цял ден да си играеш, че да подкараш всичко на него.

Благодаря предварително за отделеното време!
Живота е като терена или ставаш силен, блокираш, сваляш и целяваш или се отказваш, падаш и си заминаваш! 
beBoss™
Отговори


Съобщения в темата
Bulsatcom + VPN + Kodi/Android TV или - от beBoss - 21-03-2018, 02:16

Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Kodi 18.9 Бг добавки teyri 3 1,070 29-04-2024, 12:51
Последна публикация: Gianna99
  Проблем с Bulsatcom Fusion tv след ъпдейта от 2024 година eurii 3 308 15-04-2024, 15:07
Последна публикация: eurii
  Kodi проблем с торенти FS 4K Max crusheraaa 14 3,259 02-04-2024, 13:17
Последна публикация: Aashvi78
Wink Проблем с Kodi за AppleTV undeath 4 1,398 29-02-2024, 05:07
Последна публикация: sarika78
  Проблем с Kodi и Zamunda Kose 1 711 19-12-2023, 16:34
Последна публикация: martinstz

Отваряне на: