Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Заключената тема
#7
И моите 5 ст. 

И аз като Topper смятам, че дамата има правото да каже каквото мисли стига да не престъпва правилата на добрия тон, което е на границата да се случи. Иначе има право, но с няколко забележки.
Всеки доставчик на ТВ услуги се бори на конкурентен пазар и се мъчи да обхване колкото се може по-голяма аудитория, на по-ниска цена. Колкото повече клиенти има толкова по-ниски цени може да получи на дадени канали или пакети канали. Ако всеки от клиентите иска да си подбере неговите 5-10 канала, ще се окаже, че ще се покрият 95% от платените канали, но на много по-висока цена. Тук трябва да включим и разходите за поддръжка на такава система. Така че телевизия по поръчка все още е невъзможна. Поне докато не започнат напълно да действат пазарните механизми. Вече има доставчици, които за 5 лева ти дават тези 200+, че и повече канала, пък смятам, че всеки може да си позволи 5 лева за 5-те канала които гледа, като забрави за останалите.
Форуми като този са създадени с цел да си помагаме един на друг. Къде с акъл, къде със знания, къде с информация. Те разчитат изключително на доброволното сътрудничество и никой няма право да изисква от хората тук, каквото и да било. Разбира се това предполага и наличието на сериозно количество хора с комплекси (независимо от наличието на куп плюсове), които ги избиват по един или друг начин. На други им липсва жизнения опит, който да им каже, че Човек се става не само с акъл, но и с добро отношение към другите. Някои не го научават и до смърта си.
Гореизложените невчесани и може би (поради многократното прекъсванена писането им) с доста грешки мисли не са насочени само към дамата предизвикала дискусията. 
Всеки е умен колкото е, и всеки е възпитан колкото е. Приемете, че хората са различни и ако не можете или не искате да помогнете на някой, поне не се правете на велики.

Лично аз благодаря на всеки, който ми е помогнал и тук и във всеки един форум в който съм търсил помощ през последните повече от 20 години!
Отговори


Съобщения в темата
Заключената тема - от Malina - 12-03-2017, 05:20
RE: Заключената тема - от chrisj - 12-03-2017, 14:33
RE: Заключената тема - от Majide - 12-03-2017, 16:35
RE: Заключената тема - от chrisj - 12-03-2017, 19:30
RE: Заключената тема - от xbmcbg - 13-03-2017, 04:07
RE: Заключената тема - от Topper - 13-03-2017, 12:49
RE: Заключената тема - от natrov - 15-03-2017, 15:18
RE: Заключената тема - от chrisj - 17-03-2017, 00:28
RE: Заключената тема - от Malina - 27-04-2017, 16:48
RE: Заключената тема - от ZZlatev - 27-04-2017, 18:56

Отваряне на: