Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Спиране на Булсата след ъпдейт
#14
(02-11-2016, 02:00)Alkatrazbg написа: Ти си тотално заблуден човеко Smile Аз съм на 40 години и не те знам  ти на колко си . Написалия добавката    едва ли  има нещо общо със Булсатком . Никой не ти е виновен,че ти и много други  не можете да  се оправите със техниката си и софтуера на нея. Аз не ползвам  Коди  и   ми е през .....  коя е новата версия и коя е старата версия да ти кажа.  Ползвам линукс дистриибуция и   хич не ме интересува ни андроид ни Windows и кое къде се намира там. Няколко човека  си  похарчиха от времето да напишат  цели  упътвания  кое как се прави  и   пак има хора дет не са разбрали или не искат да разберат. Явно има хора на които каквото и да  напишеш или кажеш няма да те разберат.Дали сме на 10 места линк към старата версия и  упътване  как се инсталира .Заради  10 човека дето не вдяват  какво им се пише  няма да се трогна и да си троша нервите. Аз   му пиша катр човек къде какво да направи  а той ми се дърви се едно  ми е дал пари за да съм му даскал ..... Всичко му направили на готово  и му написали и как да гледа  а той готов хляб не може да си отчупи. Ми кат не  можеш да  ядеш хляб седи си гладен  и не обвинявай  другите ,че  са  направили нещо за собствена полза  и изгода . Не защитавам никого  и не ползвам новата версия на добавката точно защото не ми харесва.

Аз е направих и работи! Проблема е в това че сте висомерни и подигравателни модераторите... <<<Ми кат не  можеш да  ядеш хляб седи си гладен  и не обвинявай>>>. Не си троши нервите бе човек, колкото повече постове, кликове и т.н. по-добре за модераторите или се лъжа?. И къде си ми писал къде и какво да направя, прочети си постовете модератор си! И не ми разправяй че не защитаваш никого, не ти вярвам. Приятна вечер утре съм на работа.
Отговори


Съобщения в темата
RE: Спиране на Булсата след ъпдейт - от Di40 - 02-11-2016, 02:28

Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Проблем с Bulsatcom Fusion tv след ъпдейта от 2024 година eurii 3 264 15-04-2024, 15:07
Последна публикация: eurii
  Проблем при коди след ъпдейт RadkoD 3 3,521 26-02-2021, 01:44
Последна публикация: ZZlatev
  Reset to default след изключване gtashev 3 3,415 01-02-2020, 20:35
Последна публикация: Majide
  Ъпдейт porko 2 3,646 01-11-2019, 09:35
Последна публикация: xbmcbg
  Проблем след рестарт на КОДИ toppako 6 7,124 07-04-2018, 19:16
Последна публикация: ByJohnie

Отваряне на: