Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Спиране на Булсата след ъпдейт
#13
Ти си тотално заблуден човеко Smile Аз съм на 40 години и не те знам ти на колко си . Написалия добавката едва ли има нещо общо със Булсатком . Никой не ти е виновен,че ти и много други не можете да се оправите със техниката си и софтуера на нея. Аз не ползвам Коди и ми е през ..... коя е новата версия и коя е старата версия да ти кажа. Ползвам линукс дистриибуция и хич не ме интересува ни андроид ни Windows и кое къде се намира там. Няколко човека си похарчиха от времето да напишат цели упътвания кое как се прави и пак има хора дет не са разбрали или не искат да разберат. Явно има хора на които каквото и да напишеш или кажеш няма да те разберат.Дали сме на 10 места линк към старата версия и упътване как се инсталира .Заради 10 човека дето не вдяват какво им се пише няма да се трогна и да си троша нервите. Аз му пиша катр човек къде какво да направи а той ми се дърви се едно ми е дал пари за да съм му даскал ..... Всичко му направили на готово и му написали и как да гледа а той готов хляб не може да си отчупи. Ми кат не можеш да ядеш хляб седи си гладен и не обвинявай другите ,че са направили нещо за собствена полза и изгода . Не защитавам никого и не ползвам новата версия на добавката точно защото не ми харесва.
Отговори


Съобщения в темата
RE: Спиране на Булсата след ъпдейт - от Alkatrazbg - 02-11-2016, 02:00

Теми, които вероятно са свързани...
Тема: Автор Отговори: Прегледи: Последна публикация
  Проблем с Bulsatcom Fusion tv след ъпдейта от 2024 година eurii 3 262 15-04-2024, 15:07
Последна публикация: eurii
  Проблем при коди след ъпдейт RadkoD 3 3,521 26-02-2021, 01:44
Последна публикация: ZZlatev
  Reset to default след изключване gtashev 3 3,415 01-02-2020, 20:35
Последна публикация: Majide
  Ъпдейт porko 2 3,646 01-11-2019, 09:35
Последна публикация: xbmcbg
  Проблем след рестарт на КОДИ toppako 6 7,124 07-04-2018, 19:16
Последна публикация: ByJohnie

Отваряне на: