Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Електронно разпащане с epay.bg
#19
@xbmcbg
Ти или избиваш някакъв комплекс или мразиш всичко българско по неясна за мен причина. Не желая да те убеждавам да ползваш услугите на epay. Ти явно не разбираш, че ме дразни това хейтене и плюене по българското или по-конкретно твоето мнение за нещата в България. Искам да ти кажа, че има голямо значение каква карта си регистрирал в epay и зависимост от това плащаш различни такси за плащане на битовите сметки. Аз за сума от 250-400лв плащам по-малко от 1лв комисионна, което е смешно. Плащането го правя буквално за 20сек през мобилното приложение с въвеждането на пин кода и маркиране то на сметките. За какви обаждания ми говориш, че е по-удобно незнам. Докато се свържеш с call center-а на банката, аз вече ще съм забравил какво съм плащал. Искам също да ти кажа, че и аз ползвам кредитна карта в "нецивилизована" държава и затова гратисният период ми е 60 а не 30 дни, както е в цивилизацията. На мен също ми звънят от банката при транзакция за повече пари, за да са сигурни, че наистина аз съм наредителя.Всичките тези екстри, които получаваш от твоята банка са включени в месечната ти такса за поддържане на банкова сметка. Тези такси са много различни навсякъде. Аз в България плащам 1-2лв на месец и затова нямам екстри. Хората в чужбина плащат по 5 долара или евро и затова имат повече екстри, за които си плащаш пак, но не го осъзнаваш.
Ако се замислиш малко по-трезво над нещата, ще осъзнаеш, че тук не е чак толкова зле Smile

П.П :Само и да спомена, че epay ползват електронен сертификат а не подпис,който е абсолютно безплатен, ако бъде генериран от тях.
Отговори


Съобщения в темата
RE: Блаааа - блаааа (офтопици от разделa относно ebay.bg) - от b_ignatov - 27-09-2016, 18:47

Отваряне на: